Зайо Байо си тичал през гората и срещнал Кума Лиса, която се готвела да пуши трева и й казал:
— Лисо остави тия отрови, а тръгвай с мене да тичаме за здраве.
Лиса веднага хвърлила joint-а и затичала. Срещнали Кумчо Вълчо, който се готвел да смърка кока и Зайо му казал:
— Вълчо, хвърляй тия отрови, а тръгвай с нас да тичаш за здраве.
Кумчо Вълчо – и той. Хвърлил коката и затичал. Срещнали Баба Меца която се готвела да си вкарва хероин. Зайо й казал:
— Мецо, хвърляй тия отрови и тръгвай да тичаш с нас.
Баба Меца също затичала. Видял ги лъвът и се зачудил какво става. Попитал гаргата:
— Гарго, що тичат тия като луди бе?
— Абе Зайо пак се е напушил и се ебава с другите.
Вкарват в килията нов затворник – крадец. Той оглежда обстановката и пита надзирателя:
— За какво са тия решетки на прозореца?
— Заради сигурността.
— Вие не сте наред! Кой пък ще иска да обира затвора?
- Моята жена е прочела някъде, че е полезно за здравето да се яде сурова храна.
— Моята също не обича да готви.
- Какво е наказанието за многоженството?
— Много тъщи.
Влиза бирата в стомаха, там вече си лежи ракията.
Бирата:
— Направи малко място.
Ракията:
— Не!
Бирата:
— Дръпни се малко
Ракията:
— Не!
Бирата:
— Абе, я ела да се разберем навън!!!
Мъж и жена правят пролетно почистване. Идва ред и на екрана на телевизора. Жената го избърсва. На обяд пускат телевизора и изненадано казват:
— А, тоя телевизор откога е цветен?!
Отива един в публичен дом. Избира си момиче и прекарва с нея фантастична нощ. На сутринта отива при шефа на публичния дом и пита:
— Колко дължа?
— Нищо.. Бяхте страхотен!
— Какво? Цяла нощ секс със страхотно момиче и не плащам нищо?
— Нищо. Даже това е за вас! – и му подава 500 лева.
Човекът се шашнал – не стига, че си изкарал супер, ами и 5 стотака напред. Още същия ден разказал на всички свои приятели. И един от тях решил и той да отиде. И той изкарал страхотна нощ, и на сутринта пита:
— Колко дължа?
— Нищо, бяхте страхотен! – и му дава 100 лева.
— Благодаря – казал човека, – Но имам един въпрос: Защо получавам 100 лева, а моя приятел е получил 500?
— Вчера всичко вървеше по телевизията, а днес само в интернет.
На лекция.
Професорът:
— Един здрав бик оплодител е длъжен на ден да има по 12 „сеанса“.
Женски глас от първия ред:
— Простете, професоре, колко?
— По 12.
— Повторете го, моля ви, да се чуе на последния ред.
Мъжки глас от последния ред:
— Извинявайте, професоре, за 1 крава ли става въпрос, или за 12 крави?
— Разбира се, че за 12 крави.
— Мерси, професоре. Повторете го, моля ви, да се чуе на първия ред.
Жените ги боли глава по две причини:
1) Иска мъж, но няма.
2) Мъж има, но не иска.
Лети самолет. Изведнъж пилота почва да се смее истерично.
— Какво става? – попитала стюардесата.
— Представям си паниката, като разберат в психиатрията, че съм избягал!
Съпругата:
— Как не те е срам да вземеш 500 лева подкуп от човека.
Съпругът:
— Срам ме е, ама само толкова даде.
Попаднали французинът, англичанинът и българинът на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал:
— Ясно е, че ще ви сготвим, но ви давам един шанс да се спасите. Ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем.
Минала седмицата, излиза французинът, влачи празна торба и кучето припка след него.
— Изяде ли кучето месото? – питат го.
— Изяде го.
— Е, говори ли кучето френски?
— Емиии… не.
Хоп – в казана.
Излиза англичанинът, влачи празна торба, кучето върви отзад.
— Изяде ли кучето месото? – питат го.
— Изяде го.
— Е, говори ли кучето английски?
— Емиии… не.
Хайде и той в казана.
Излиза българинът, влачи празна торба, кучето се тътри след него.
— Изяде ли кучето месото? – питат и него.
— Изяде го.
А отзад кучето:
— Лъже, неговата майка!
Туристи отиват на езерото Лох Нес с надеждата да видят известното чудовище. Сядат в един бар на брега, говорят си и чакат. По една време единия попитал бармана:
— Кога обикновенно се появява чудовището?
— Най-често някъде след петото уиски.
- Разправят, че вчера те хванали трима в гората и те изнасилили. Вярно ли е?
— Абе не ги слушай… Гледай какви глупости разправят само. Че това каква гора е – две дървета на кръст.
Блондинка превишава скоростта. Спира я полицайка, която също е руса.
— Може ли да видя книжката ви? – пита тя.
Блондинката започва трескаво да търси в чантата си.
— А как изглежда книжката? – пита блондинката.
— Ами това е четириъгълен предмет, на който има и снимка.
Най-накрая блондинката намира четириъгълното си дамско огледалце в чантата и го подава.
Полицайката го поглежда, връща го на блондинката и казва:
— Всичко е наред! Не знаех, че сте полицай!
В дневникът на един индианец. Първи ден:
— Дъщерята на вожда се загуби. Намерихме я. Аз я е*ах, всички я е*аха.
Втори ден:
— Дъщеря ми се загуби. Намериха я. Вождът я е*а, всички я е*аха.
Трети ден:
— Как можах да се загубя…
Ученици правят тест по музика.
Учителката:
– Не правете пищови защото ще ви хвана!!!
Учителката хваща иванчо и му казва:
– Нали ти казах че ще те хвана!!! На челото ми пише ли че съм тъпа, а!
Иванчо:
– Извинете госпожо, но не мога да видя. Бритона Ви пречи.
Двама младежи се любят край реката. Той свършва.
Тя:
— Скъпи, ако забременея и родя, как ще кръстим детето?
Той си сваля презерватива, връзва го на възел, хвърля го в реката и казва:
— Ако се измъкне оттук ще го кръстим Худини!
Яхнал Крали Марко коня си шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени… Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил:
— Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак – и от мене по-голям… Вървял нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани… Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил:
— Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак – и от мене по-голям… Върви нататък, гледа Баба Яга: косата ѝ оскубана, зъбите ѝ избити, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита:
— Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората?
Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили:
— Жив да си ми, баби, я колко си ми хубав, когато си трезвен…
Разговор между две блондинки, возещи се в кола:
— Тези мъже съвсем не могат да карат като хората!
— Не ми разправяй! Този отпред, даже не спазва дистанция – кара точно пред нас!!