Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена с незадоволен вид влиза в кръчмата и се провиква: - Няма ли тук някой мъж, който да ме накара да се почувствам жена? Един от пиещите става, сваля си ризата и я хвърля към жената: - На, изглади я веднага!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Господине, защо блъснахте колата на дамата пред вас? — Господин съдия, тя ме заблуди. Даде ляв мигач и, представете си, зави наляво!
Разни
03.10.2017
1,768 прегледа
Следващ →
Още вицове
Много пиян мъж догонва една жена. Едвам държейки се на краката си: - Извинете, колко е часа? Жената, пазейки дистанция: - Нямам часовник! Пияният: - Затова пък аз имам!
Тате , от къде идват всички тези милиони бактерии в тоалетната, които Доместос убива? От Активията на Майка ти :)) :DDDDDDD
В продажба са пуснати книжки за оцветяване за деца от бедни семейства, които имат само един, черен флумастер: "Жена от Иран" и "Всички баскетболисти от НБА".
- Ей Иванчо браво бе, ти имаш 10 агнета данък за годината ей го на докара ги. Нека да ги преброим. 1,2,3,4,5,6,7,8,9, а... Ма тук са 9 бе? Я да ги преброим пак: 1,2,3,4,5,6,7,8,9. Ааа Иванчо тук са 9 бе? - Е 9 де...9. - Е да, но те трябва да са 10 бе. - Е 10 де. - Ама те са 9 бе. - Е 9 де. - Абе кой го намери този да повтаря след мен като папагал бе? Елате 9 човека я хванете по едно агне, виж сега Иванчо 9 човека си хванаха по едно агне аз съм 10 за мен няма агне. Защо за мен няма агне Иванчо? - Епати за КУР ли ме държа та си не хвана и ти едно агне?
Група студенти решили да онождат готина (това винаги върви с тъпа, да приемем че е блондинка за по-лесно) студентка. предложи ли й да играят на една игра, ще й задават гатанки и ако тя не може да отговори я опъват всички подред. затвори ли се те в една стая и почнали. обаче след няколко дни комшията се притеснил к`во става и решил да провери, допрял ухо до вратата и чул следното: - Мъничко, червеничко, с черни точки, лети и каца от лист на лист, що е то? кажи калинка ма, калинака ма!!! - Слон!