Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един чете впечатляващият отчет на правителството за две години от 191 страници и се чуди: - 191 страници?! И нито ред защо им дишаме на румънците прахта...
Политически 3,158 прегледа
Следващ →

Още вицове

Медицинската сестра казва на болния: - Хайде, стига си гледал телевизия! Време е за леглото! - Ама да не вземе някой да ни издаде на доктора? Старец се оженил за млада девойка. След една година я води в болницата да ражда - Ама вие можете!!!! - учуден пита доктора - Мотора винаги трябва да работи! - гордо заявява дядката. След още една година пак я води в болницата да ражда. - Ама вие още можете!!! - пак се чуди докторът - Мотора винаги трябва да работи!!! - пак гордо отвръща дядката. След няколко часа докторът излиза от родилното и с доволна усмивка казва: - Е, деденце, трябва да смениш маслото - черно се роди!!! отец нафарфории имал джип и се срешнал с селския кмет и го попитал: -Кмете искаш ли да го ева да подкараме тия джипове да го ева? - Оо дядо попе добре.А кои ще ти е навигатора 4е аз имам ? -А господ ми е навигатор да го ева. Та трагнали да се гонят с джиповете и по едно време госпот викнал: -НАФАРФОРИИИИ ЗАВИИИ НА ЛЯВО. попа завил и не се и минало и 2 минути господ пак рекал: -НАФАРФОРИИИИИИИИИ А СЕГА КАРАИ НА ПРАВО. В тоя момент джипа се ударил в едно дарво попа излязал зашеметен и казал: -ЕЕЕЕЕ А СЕГА НА КАДЕ? господ казал: - НА ТАЯ КАРТА ПРЕДИ 500 ГОДИНИ ТОВА ДАРВО ГО НЕМАШЕ ДА ГО ЕВА В митнически пункт пристига съобщение от МВР, че лице тайно пренася валута. Митничарите го обискирали, но нищо не открили. Обърнали се към министерството за съвет и онези им казали: "Дайте му рициново масло и когато валутата тръгне, извикайте ни." Чакат в МВР, чакат да им се обадят от митницата, ама не. Не издържали и вдигнали телефона: - Как е, излизат ли доларите? - Ще излязат, ама бавно. Засега точим все наши пари. Тате, стига си викал през целия апартамент, влез във Фейсбук и кажи нормално.