Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пациентът: Докторе, къде ме караш? Докторът: Към моргата. Пациентът: Ама аз съм още жив! Докторът: Ами ние още не сме стигнали.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
11:23 / 22/10/2007 БТВ/шоуто на Слави/Ген. Аспарухов: - Естествено е,че приходите на БСП идват от не знам къде....
Политически
03.10.2017
3,436 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разговарят индианец и кореняк - гражданин на Ню Йорк. Гражданинът: - Е, харесва ли ви нашия град? - Прекрасно, просто прекрасно! А на вас харесва ли ви страната ни?
Преди Нова година. Оптимиста: — Новата година ще е по-добра от старата! Песимиста: — Новата година ще бъде по-лоша от старата! Реалиста: — Пак ще се напия!
Една вечер на кадровачка в едно поделение се паднало да дава нощен караул около сградата на щаба. Решил обаче дежурният по район да направи неочаквана проверка на сигурността. На следващия ден редник Пенкова подава оплакване срещу капитана, за опит за изнасилване и тормоз. Бригадниат генерал от своя страна: - Педник Пенкова, стига си циврила. Когато забележите нарушител, командата е: "Стой - ще стрелям, А НЕ - "СПРИ, ЩЕ ВИКАМ, ИМАМ СПРЕЙ"..
- За какво ходеха по-рано мъжете на плажа? - За да гледат красиви женски тела! - А сега? - Постиженията на пластичната хирургия!
Дошло време татко заек да учи Зайо Байо как се прави секс. Наредил три зайкини и му казал: - Гле’й са и се учи! - и 1,2,3 оп и готово - Е, виде ли са? - Не бе, тате, нищо не видях! Много бързо! Заека пак 1,2,3 оп пак ги минал и трите. - Е, са видели как се праи? - Еми не точно, но мисля, че основното го сванах. - Аре са пробвай ти - Казъл татко заек на Зайо Байо и застанал до зайкините да гледа. И Зайо Байо 1,2,3,4 оп - - сори Тате!!!