Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо жените вече не се обиждат, когато мъжете им ги наричат "патка"? Защото жените знаят, че мъжете мислят с патките си!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Възрастна дама пристига в аптеката и пита: — Имате ли ацидиум ацетилосалицилум? — Аспирин ли искате? — Да, все забравям как се казва!
Разни
03.10.2017
1,761 прегледа
Следващ →
Още вицове
В съдебната зала: - Подсъдими, защо стреляхте по потърпешия? - Той спи с жена ми! - И вие искахте да убиете човека, само защото имате еднакъв вкус!!!?
- Помолиха ме да напиша препоръка за бившата ни служителка. Написах, че е неграмотна и дръзка. Иска ми се да напиша и нещо положително? - Ами добави, че има добър апетит и обича да си поспива до късно..
Иванчо и Марийка.Село.Идилия.Купа сено. Лежат прегърнати.Марийка гледа на полянката отпред един жребец и една кобила пасат трева. - Виж Иванчо. Пасат тревичка. - Ами пасат.. Кончето скочило на кобилата и я почнало да я чука. - Иванчо,как разбира кончето,преди да скочи на кобилата?? - По миризмата.. - Ми ти да нямаш хрема бе..
Две циганета се срещат : - Днес изглеждаш много бледо, да не си болно ? - Не бе мама ми изми лицето.
Възрастната жена вървеше към перона. Сърцето й се късаше, не искаше да си заминава, все пак тук живеят дъщерята и внука...А кога ли пак щеше да дойде, не знаеше... До нея ходеше дъщерята и я държеше под ръка...На нея също не й беше весело..Внукът много се беше привързал към баба си...И той не искаш тя да заминава...Около тази тъжна компания с тежките куфари в ръце подскачаше весело зетят...