Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Възрастна дама пристига в аптеката и пита: — Имате ли ацидиум ацетилосалицилум? — Аспирин ли искате? — Да, все забравям как се казва!
Разни 1,761 прегледа
Следващ →

Още вицове

В съдебната зала: - Подсъдими, защо стреляхте по потърпешия? - Той спи с жена ми! - И вие искахте да убиете човека, само защото имате еднакъв вкус!!!? - Помолиха ме да напиша препоръка за бившата ни служителка. Написах, че е неграмотна и дръзка. Иска ми се да напиша и нещо положително? - Ами добави, че има добър апетит и обича да си поспива до късно.. Иванчо и Марийка.Село.Идилия.Купа сено. Лежат прегърнати.Марийка гледа на полянката отпред един жребец и една кобила пасат трева. - Виж Иванчо. Пасат тревичка. - Ами пасат.. Кончето скочило на кобилата и я почнало да я чука. - Иванчо,как разбира кончето,преди да скочи на кобилата?? - По миризмата.. - Ми ти да нямаш хрема бе.. Две циганета се срещат : - Днес изглеждаш много бледо, да не си болно ? - Не бе мама ми изми лицето. Възрастната жена вървеше към перона. Сърцето й се късаше, не искаше да си заминава, все пак тук живеят дъщерята и внука...А кога ли пак щеше да дойде, не знаеше... До нея ходеше дъщерята и я държеше под ръка...На нея също не й беше весело..Внукът много се беше привързал към баба си...И той не искаш тя да заминава...Около тази тъжна компания с тежките куфари в ръце подскачаше весело зетят...