Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Който рано става, той живее далеч от работата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Седи си един мъж на масата и си премята фишове от тото.Замислен казва на жена си: -Ех жена,да знаеш имам си една надежда...,а жена му го погледнала,въздъхнала и казала: -Абе мъжо,и аз си имам един Иван,ама ме е страх да ти кажа...
Семейни
03.10.2017
3,251 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един грозен, тъп, гнусен змей хванал американеца, французина и българина и им казал: - Искам всеки да ме впечатли с нещо, за което не съм чувал, иначе ще го изям. Американецът казал: - САЩ - Статуята на Свободата, Лас Вегас... Змеят изсъскал злобно: - Мен ли се опитваш да впечатлиш с някакви си сгради, бе?! - и го изял. Французинът започнал: - Франция - Париж, любов, съвършенство, красота... Змеят изсъскал още по-злобно: - Мен ли се опитваш да впечатлиш с някаква романтика, бе?! - и него изял. Дошло ред на българина и той казал: - Аз живея в една малка, нескопосана, недодялана, незабележима, невзрачна държава. Никой, никога не е чувал за нея. - Къде е тая държава? Как се казва? - попитал змеят. - Ами тя е на Балканския полуостров и се казва България... - отговорил българинът. - Аааааа, верно ли ве луд... - изненадал се приятно змеят. - Да, бе, знам я. България, София, дъщеря ми учи в Техническия!
Някои хора така се държат, сякаш адът вече е климатизиран...
Блондинка влиза в магазин и вижда непознат предмет. - Какво е това? - Термос. - За какво се използва? - Ами ако сложите в него нещо топло, то стои топло, ако сложите студено - остава студено. На другия ден блондинката гордо показва термоса на колегите си в работата: - Вижте каква полезна вещ! Сложиш в него нещо топло - стои си топло; сложиш студено - запазва се студено. - А ти какво си сложила в него? - Две кафета и един сладолед.
Червената шапчица, Чарлз Дикенс Бедната Червена шапчица! Тя не знаеше, какво я очаква. Горкото дете! С каква обич, изписана по хубавото му личице, то отвори вратата, с какво ангелско изражение, то прекрачи прага на стаята, където вълкът, прикрил коварния си и зъл лик с нощната шапчица на бабата, очакваше да погълне и тази своя жертва.
Пациента към доктора: -Докторе, трябва ми виагра ще идват 12 испанки у нас и трябва да съм подготвен!!! Докторът му дал каквото иска и довечера мъжът се връща с плюски по ръцете и му казва: -Докторе, май ще ми трябва крем за плюските!!!Испанките не дойдоха.