Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи си един мъж на масата и си премята фишове от тото.Замислен казва на жена си: -Ех жена,да знаеш имам си една надежда...,а жена му го погледнала,въздъхнала и казала: -Абе мъжо,и аз си имам един Иван,ама ме е страх да ти кажа...
Семейни 3,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един грозен, тъп, гнусен змей хванал американеца, французина и българина и им казал: - Искам всеки да ме впечатли с нещо, за което не съм чувал, иначе ще го изям. Американецът казал: - САЩ - Статуята на Свободата, Лас Вегас... Змеят изсъскал злобно: - Мен ли се опитваш да впечатлиш с някакви си сгради, бе?! - и го изял. Французинът започнал: - Франция - Париж, любов, съвършенство, красота... Змеят изсъскал още по-злобно: - Мен ли се опитваш да впечатлиш с някаква романтика, бе?! - и него изял. Дошло ред на българина и той казал: - Аз живея в една малка, нескопосана, недодялана, незабележима, невзрачна държава. Никой, никога не е чувал за нея. - Къде е тая държава? Как се казва? - попитал змеят. - Ами тя е на Балканския полуостров и се казва България... - отговорил българинът. - Аааааа, верно ли ве луд... - изненадал се приятно змеят. - Да, бе, знам я. България, София, дъщеря ми учи в Техническия! Някои хора така се държат, сякаш адът вече е климатизиран... Блондинка влиза в магазин и вижда непознат предмет. - Какво е това? - Термос. - За какво се използва? - Ами ако сложите в него нещо топло, то стои топло, ако сложите студено - остава студено. На другия ден блондинката гордо показва термоса на колегите си в работата: - Вижте каква полезна вещ! Сложиш в него нещо топло - стои си топло; сложиш студено - запазва се студено. - А ти какво си сложила в него? - Две кафета и един сладолед. Червената шапчица, Чарлз Дикенс Бедната Червена шапчица! Тя не знаеше, какво я очаква. Горкото дете! С каква обич, изписана по хубавото му личице, то отвори вратата, с какво ангелско изражение, то прекрачи прага на стаята, където вълкът, прикрил коварния си и зъл лик с нощната шапчица на бабата, очакваше да погълне и тази своя жертва. Пациента към доктора: -Докторе, трябва ми виагра ще идват 12 испанки у нас и трябва да съм подготвен!!! Докторът му дал каквото иска и довечера мъжът се връща с плюски по ръцете и му казва: -Докторе, май ще ми трябва крем за плюските!!!Испанките не дойдоха.