Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Телефона звъни през ноща. Мъжът: - Ако е за мен, кажи, че ме няма! Жената: - Тук при мен е. Мъжът: - Мамка му! Защо го направи? Жената: - За мен беше.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Бурни дебати в Сената на САЩ относно съдбата на Ирак. Сенатор републиканец заявява: - Трябва да подарим на Ирак нашата Конституция, тя е на повече от 200 години! - Още повече пък, че не я и ползваме, - отговаря сенатор-демократ.
Политически
03.10.2017
2,236 прегледа
Следващ →
Още вицове
Свещеник се кара на ходожник, който прави стенописите в църквата: - Синко! Какво си нарисувал? Къде си виждал ангели с ботуши? - А вие, отче, къде сте виждали ангели без ботуши? - невъзмутимо отговаря художника.
Петима канибали започват работа в много голяма канадска фирма. Първия работен ден ги вика генералният директор и им казва: - Сега сте част от отбора. Заплатата тук е висока, 5000 долара, вие може да обядвате в служебния стол - така и нашите сътрудници няма да се тревожат... Канибалите обещават никого да не пипат. След месец генералният директор отново отива при тях и им казва: - Вие изпълнявате отлично работата си, аз съм много доволен от вас, но вчера изчезна чистачката и целият офис е мръсен. Случайно да знаете какво е станало? Канибалите се кълнат, че нищо не знаят за това. След като директорът си отива, главният от канибалите пита другите: - Е, и кой я изяде? Мън-мън - и единият си признава: - Ами аз... - Идиот! Ние цял месец ядохме специалисти по пазара и рекламата, регионални мениджъри, бренд-мениджъри и никой нищо не забеляза! За чий тогава ти изяде баш чистачката?!
Собственик на ресторант вике един от келнерите: - Гледам, онзи тип в ъгъла вече половин час спи на масата. Защо не го изхвърлиш? - Ами, будя го на всеки десет минути, той иска сметката и си я плаща.
В болницата: - Сестра, попитайте пострадалият, как е фамилията му, за да можем да съобщим на родителите му. - Докторе, той каза, че родителите му много добре знаят, как му е фамилията...
От "Пума" са изпратили телеграма до БФС, че в следващата екипировка на националите ще има само фланелки и калци. "Вие и без това си играете със смъкнати гащи, така че няма да забележите липсата", се казва в писмото.