Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мьж се прибира пиян.Жената от вратата: - Колко изпи бе? - Две бири, ма - отговаря мьжьт и леко се поклаща. Така няколко вечери, докато жената не решила да прати кучето да го следи. - Шаро, вьрви след мьжа ми и го гледай колко ще изпие. Вечерта мьжьт се прибира пак пиян и жена му го пита: - Колко изпи, бе? - Две бири . - Шаро, колко бири изпи той? - Аф-аф. - А водка? - Ау-у-у-у-у-у-у!
Пиянски 1,301 прегледа
Следващ →

Още вицове

От строителна фирма звънят в една борса по труда. Търсят бояджии. - Нямаме, голям дефицит са. Имаме един безработен гинеколог-хирург, от зор се е научил на много неща, освен да ви го пратим. Добре, взели го. След няколко дни пак се обаждат от фирмата и искат поне още двама гинеколози-бояджии. - Нямаме, казват, но сигурно сте доволни от този, който ви пратихме. - Много. Особено, като загубихме ключа на апартамента на един клиент и той смени тапетите през ключалката.. Семейството на Марийка отишли на гости у Иванчо. Яли пили и станала късно, затова решили да пренощуват там. - Марийке, трябва да спиш в стаята на Иванчо и понеже има само едно легло, през ноща той каквото и да ти казва, ти му отговаряй, Не бива Иванчо - посъветвал я баща и. Легнали си и за по-сигурно бащата на Марийка сложил една дъска по средата на леглото. През ноща, Ивначо към Марийка: - Марийке, бива ли двама млади да спят разделени отедна дъска? - Не бива Иванчо - отвърнала тя, с отговора подсказан от баща и. Хоп Иван хвърлил дъската. - А бива ли двама млади да са в едно легло и да спят с дрехите? - Не бива Иванчо. Взели и се съблекли. - А бива ли Марийке, двама млади да спят в едно легло чисто голи и да не се наебат? - Не бива Иванчо. Разтворила нашта бедрата и Иванчо го топнал. На сутринта бащата бърза да разбере какво станало с дъщеря му Марийка: - Какво стана дъще, Иванчо закача ли те? - Ох Татеее, с твоето не бива, Иванчо цяла нощ ми го набива... Нуждата е майка на странни креватни приятелства. Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала — Не отваряйте на никого, ако някой почука паролата е „Ям люти чушки“. Но слочайно вълка чул паролата и след малко отишал да почука с престорен глас: — Отворете аз съм майка ви. Козлетата попитали за паролата, а той отговарил: — Ям люти чушки. Най-малкото козле казало: — Яж си ги, ние имаме шпионка!!! - Скъпа, ще се ожениш ли за мен? - Да! Тишина… - Скъпи, защо замълча? - Вече казах повече, отколкото трябваше…