Две приятелки си говорят. Едната хвали мъжа си:
— Моят е толкова готин, толкова секси, просто чудо.
— Защо му изневерваш, ако е толкова добър?
— Колкото повече изневерявам, толкова повече се убеждавам, че е най-добър от всички!
Двама депутати си говорят:
— Аз веднъж изкарах 20 бона за месец!
— Е да, аз също съм имал лоши дни…
Седят си двама руснаци на студа. По едно време идва някакво куче с водка в устата. Единият се обадил:
— Я, виж, най-добрият приятел на човека.
— Води и куче! – казал другият.
На един небостъргач лумнал пожар. На 20 етаж имало детска градина. Дошли пожарникарите и казали на учителките да хвърлят децата, а те долу ще ги хващат с платнището. Хвърлили учителките едно дете, и пожарникарите го хванали, хвърлили друго и ония пак го хванали, хвърлили едно негърче и пожарникарите дръпнали платнището, детето естествено се утрепало. И пак така, хвърлят ония деца, като хвърлят негърче и пожарникарите дърпат платното и то се утрепва. По едно време единия се провикнал на горе:
— Абе, тия изгорелите изобщо не ги хвърляйте.
Срещат се англичанка, французойка и българка. Англичанката:
— Аз, когато се омъжих заявих: няма да пера и да мия чиниите. Съпругът ми изчезна, един ден не го виждах, втори ден не го виждах и на третия си дойде с пералня и миялна машина.
Французойката:
— И аз когато се омъжих заявих: няма да пера и да мия чиниите. Съпругът ми изчезна, един ден не го виждах, втори ден не го виждах и на третия си дойде с прислужница.
Българката:
— И аз същото казах след сватбата: няма да пера и да мия чиниите. Съпруга ми изчезна, един ден не го виждах, втори ден не го виждах и на третия прогледнах с лявото око.
Напушила се жабата, плува си в езерото и среща бобъра:
— А, бе Жабо, какво правиш?
— Махи, Бобър, напуших се и ми е много яко.
— Е-е-е, ще може ли и аз?
— Няма проблеми, само да не забравиш, като си дръпнеш, да задържиш преди да изпуснеш.
— ОК, ще задържа. Дръпнал си бобъра и се понесъл по водата, но както си се носел, се блъснал в хипопотама.
— Гледай къде плуваш, бе! Не ме ли видя? – казал хипопотама.
— Sorry, друже, ама с жабата се напушихме и сега ми е супер яко.
— Е-е-е, дали ще може и аз да се напуша?
— Е, ми сигурно?! Ходи при жабата, тя ще ти даде.
Тръгнал хипопотама и скоро намерил жабата, но точно преди да я попита, тя го погледнала ужасено и започнала да крещи:
— Какво правиш, бе бобър!?! Изпуска! Изпускай!
Влиза един човек в автосалон и казва:
— Искам такава кола, която не просто да върви, ами да лети направо, да е суперманевренна, голяма вместимост, с отлични спирачки… — Приятел, на теб май ти трябва маршрутка!
Учителката дава задача да се напише изречение с думата „захар“. Малкият Иванчо пише:
„Пия чай с лимон.“
— А къде е захарта? – пита учителката.
— Разтворила се е…
Между блондинки:
— Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади.
— Ходи ли на доктор?
— Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!
- Все казваш, че непрекъснато си водил борба с пиенето, а и днес си пиян като талпа!
— Какво да направя!?! И днес загубих двубоя…
- Как прекара отпуската си на село?
— Отлично.
— Въздухът там сигурно е много добър?
— Прекрасен! Напомпах си и четирите гуми на колата с него.
Млада жена на рецепция на хотел:
— Извинете, дали моя съпруг вече се регистрира?
— Фамилия?
— Гинчев… Генчев.. Ганчев, нещо такова…
Лети Световната икономическа криза над Америка, поглежда надолу и си казва:
— Ооо, добре съм се справила!
Отива към Европа, поглежда Англия, Франция, Германия и се поздравява:
— Ааа и тук добре съм се справила!
Поглежда, обаче, България и си казва:
— Ха, тук са се справили и без мен!?
Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си.
— Аз моята миналата година я заведох в Париж,а тази година ще я заведа в Лондон – казал първият.
— А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк,а тази година ще я заведа в Лас Вегас – казал вторият.
— Аз миналата година моята я закарах на село – казал третият.
— А тази година? – попитали другите двама.
— Тази година… тази година ще отида да я взема.
Тъща и зет обядват. По едно време тъщата се задавя с кост и изхриптява на зета:
— Потупай ме!
Той я потупва по рамото:
— Браво, мамо!
Две мутри си вървели и на едната и се изакало птиче на рамото. Другата казала:
— Да ти дам кърпичка?
— Аааа, къде щи ходя да му бърша газа!
Следовател:
— Този нож познат ли ви е?
— Разбира се!
— Значи признавате?!
— Как да не го знам, вече трета седмица ми го показвате всеки ден!
Три блондинки решили да се явят на изпит за дедективи. Един от детективите им казал:
— Сега ще ви покажа една снимка, а вие ще ми кажете как ще я разпознаете в тълпата.Първата казала:
— Емиии, има само едно око.
— Не, просто той е в профил.
Показал я на втората и тя казала:
— Има едно ухо… — Колко пъти да ви казвам, че той е в профил.
Тогава третата блондинка казала:
— Носи лещи.
Дедективът погледнал снимката и казал:
— Верно бе, как позна?
— Човек с едно око и едно ухо, не може да носи очила.
- Чудя се, какво да взема със себе си на морето, че като отида на плажа и всички да ахнат?!
— Вземи си ските…
Блондинка превишава скоростта. Спира я полицайка, която също е руса.
— Може ли да видя книжката ви? – пита тя.
Блондинката започва трескаво да търси в чантата си.
— А как изглежда книжката? – пита блондинката.
— Ами това е четириъгълен предмет, на който има и снимка.
Най-накрая блондинката намира четириъгълното си дамско огледалце в чантата и го подава.
Полицайката го поглежда, връща го на блондинката и казва:
— Всичко е наред! Не знаех, че сте полицай!