Жената:
— Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди.
Мъжът:
— Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата.
Арабски студент пише на баща си:
„Скъпи татко,
Берлин е прекрасен, хората са мили и на мен наистина ми харесва тук.
Единственото което ме притеснява е да ходя на лекции с мойто златно Ferrari 599GTB, докато всички мои учители и колеги пътуват с влак.
Твой син, Насер“
Бащата отговаря:
„Скъпи мой обичан сине,
80 милиона долара току що бяха трансферирани в банковата ти сметка.
Моля те спри да ни излагаш. Отиди и ти си купи влак.
С обич, баща ти… “
Трима приятели пътували със самолет, но горивото свършило.
— Приятели, имаме само два парашута. Нека аз да взема единия, защото имам деца и семейство които трябва да храня.
— Добре, скачай.
Скочил първия.
— Вземай парашута и ти също скачай.
— А, не. Няма да те оставя да умреш.
— Няма, аз ще скоча след теб.
— Как.Нали остана само един парашут? Нали Иван вече скочи.
— Аз на Иван му дадох торбата с храна. Нали имал семейство да храни.
Един 102-годишен дядо решил да се жени за две години по-младата му съседка. Отишъл в църквата да уговори датата с попа. Попът му казал обаче:
— Не мога, чадо, тази седмица не мога, ела другата, ще ви приема с булката.
— Хм, дядо попе, другата се жени татко, не мога.
Попът доста се стреснал, но отвърнал:
— Еми, чадо ела по-другата, пак ще съм свободен.
— Нееее, дядо попе, по-другата ще се жени дядо ми.
Попът, вече едвам сдържайки се, го попитал:
— Какво е това ваше семейство, какви са тия сватби? Как така дядо ти ще се жени?
— Ми и той не иска, ама техните го карат!
Македонците водят битка ама губят. Един войник отива при царя и вика:
— Царю губим битката. Трябва да се предадем!
Царят расърден отвръща:
— Македонец не се предава… Да бегаме!!!
Жена спира такси и казва задъхано:
— Към родилния дом!
След минута:
— Моля, не карайте като луд! Аз работя там.
В час по биология госпожата пита Иванчо:
— Кажи ми сега, Иванчо, какво е пингвина?
Иванчо:
— Очевидно е госпожо, че пингвинът е затластяла лястовичка!
Жена към съпруга си:
— С това пиене няма да стигнеш далеч!
Съпругът:
— Не ми и трябва… Кръчмата е на десет метра от дома ми!
- Къде ли изчезна нашият съученик Паздерков? Не съм го виждал цяла вечност.
— Е как, не знаеш ли… Купи си кола и след месец и половина почина.
— При катастрофа ли?
— Не. Умря от глад.
Жена ударя мъжа си с горещия тиган по главата с крясъци:
— Това е за всички изневери!
Мъжа:
— Имаш странен начин за извининие…
В тъмна уличка една жена е спряна от крадец:
— Събличай се!
Жената си сваля палтото и горната дреха и ги дава.
— Събличай се чисто гола!
— Срамувам се!
— Няма от какво да се срамуваш! Бивш доктор съм!
В час по биология се задава въпрос:
— Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан?
Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка.
— Кажи бе, Иванчо.
— Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит.
— Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! – изгонила го учителката.
Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата:
— Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син?
— К’во ма?
— Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: „щото го бил ебал синия кит“!
— Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад?
— Ами не знам.
— Щото е бил там и е гледал…
По улицата пълзи пиян мъж:
— Момченце, не знаеш ли къде живее чиво Иван?
— Но чичо, нали ти си чичо Иван!
— Това го знам! Само не знам къде живея!
Две клечки за зъби видели таралеж. Едната казала на другата:
— Не знаех, че от тук минава автобус…
Една блондинка изкарва колата си от паркинг. Първо удря колата пред нея, после тази зад нея. Идва полицай и иска книжката й. Тя му отговаря:
— Я не ставайте смешен, че кой ще ми даде книжка?
В една връзка мъжът трябва да помни:
Датата, на която се запознал с жената.
Датата, на която е била първата им среща.
Датата, на която е поканил дамата на ресторант.
Датата, на която ръцете им се докосват за първи път.
Датата на първата целувка.
Датата на първия секс.
Тъй като мъжкият мозък не може да се справи със запомнянето на толкова много дати, мъжете се опитват да свършат всичко това на един ден.
Един борец цял ден мъкне със себе си тухла.
— Какво става бе, Пешо? – пита го шефът.
— Продавам къщата.
— А за какво носиш тая тухла?
— За мостра.
Притеснен човечец влиза при шефа си:
— Извинете, шефе, не съм получавал заплата от два месеца?
— Извинен си – отговаря с усмивка шефът.
Младеж пита момиче:
— Кажи ми, би ли могла да се омъжиш за богат глупак?
— Трудно ми е да преценя… Колко пари имаш?
Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска.
В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал:
— Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш.
— Ами явно за мен и тук е студено.
Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли.
Слезли долу при Дявола:
— Какво ми водиш?
— Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко.
Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза – пак му е хладно.
Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери.
— Пак ли ти е хладно?
— Не мога да се стопля, пак ми е студено! – рекъл той.
Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада.
Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола:
— Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро.
— А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него.
— Нищо, нищо, отвори за всеки случай.
Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек:
— Затваряйте врататааа! Духа!!!