Една млада и хубава монахиня ходила нещо по манастирски дела и на връщане в гората върху нея се мятат двама яки юнака, запушват й устата и й правят няколко тура по пълната програма, след това изчезват в храстите. Младата монахиня се пооправя и се прекръства:
— Благодаря ти, Господи – хем без грях, хем до насита!
- Защо в Холандия се продава свободно марихуана?
— А виждал ли си им жените?
Адам и Ева се разхождат из райската градина, към тях се спуска Бог и им казва:
— Деца мои, имам за вас 2 подаръка, но вие ще решите как да ги разпределите… първият е пикане прав..
Адам се развикал до небесата, удрял си глават в близкото дърво, скачал и крещял, че той иска да пикае прав. Ева му отстъпила… Адам, започнал да бяга из градината, радвал се, скачал, крещял, пикал на всичко подред.
На дърветата, на цветята, на всяко насекомо поотделно и просто на земята!
Ева застанала до Бог и двамата мълчаливо наблюдавали това безумие. Накрая Ева не издържала и попитала:
— Господи мой, а какъв е втория подарък??
Бог промълвил:
— Мозък, Ева.. Мозък! Но ще се наложи и него да го дам на Адам, иначе ще опикае всичко?
Двама близнаци(еднояйчни) са на военна комисия. Излиза единия от кабинета и другия го пита:
— Кво стана? Взеха ли те?
— Не. Освободиха ме! Негоден!
— Моля те мини вместо мен. Мързи ме да се събличам. Навил се близнака. След малко пак излезнал. Другия:
— Кво стана?
— Теб те взеха!!!
Един борец си кара БМВ-то, а след него карат една пожарна и една линейка.
Един полицай спира БМВ-то. Вместо да отминат обаче, линейката и пожарната също спират зад БМВ-то. Полицаят се доближава до БМВ-то и иска документите на бореца. След като ги преглежда, той пита:
— Абе тия двамата защо спряха след теб?
Борецът отговаря:
— Как защо, защото ми писна като ме спират да ме питат имам ли аптечка и пожарогасител. Ето ти аптечка, ето ти пожарогасител…
Една жена разбрала, че е бременна. Тя искала детето да е момиче, а мъжът й искал да е момче. Накрая се родил Азис!!!
Разковор в аптека:
— Имате ли черни презервативи?
— Защо точно черни?
— Един колега почина и искам да изкажа съболезнованията си на жена му.
- Все казваш, че непрекъснато си водил борба с пиенето, а и днес си пиян като талпа!
— Какво да направя!?! И днес загубих двубоя…
Жена казва на мъжа си:
— Хайде, като се караме всеки път да отделяме по пет лева в касичката.
— Да, бе! Аз да не съм милионер?
Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис „Станете християни и ще ви дадем $5000“.
— Хм… , вика единия, да вземем да станем християни?
— Ама не те ли е срам бе, Яков – баща ти равин, дядо ти равин, а ти християнин ще ставаш?
— Е, 5000 долара са си пари все пак.
Влиза да се покръства. След час излиза. Другият го чака на пейката отпред.
— И какво сега, дадоха ли ти парите?
— Ей, ама това вие евреите само за пари мислите!
Пред щанда за водка:
— Две ли да вземем или три?
— Три.
— Защо? Вчера взехме три и едната остана, по-добре две.
Към продавачката:
— Две копърки и три шишета водка.
Мъж се прибира, насреща съседа:
— Слушай, какво би направил, ако хванеш жена си с любовник?
— Не знам.
— Докато се прибираш, помисли, че да не се случи да си неподготвен…
Една дама, млада шофьорка, спира колата на сфетофара. Светва зеленото, но колата й загасва и когато отново запалва цветът отново е червен. Това така я претeснило, че когато отново е зелено тя пак не може да запали колата и отзад започнали да бибипкат. Когато за трети път тя чака зелено, дежурният полицай идва при нея и с усмивка казва:
— Това са единствените цветове, които предлагаме днес госпожо.
- Какво е сила?
— Да си сложиш тиган на главата, да се хванеш за дръжката му и да почнеш да се набираш.
Червената шапчица пита баба си:
— Бабо, защо са ти толкова големи очите?
— Не ме ли виждаш, че акам!
Една стопаджийка спира шофьор на камион и го пита:
— Може ли да ме закарате до Варна?
— Разбира се, не отказвам на бременни жени.
— Но аз не съм бременна!
— Е, до Варна има много път…
- Професоре, задайте ми още един допълнителен въпрос.
— Както желаете. Знаете ли, кога е поправителната сесия?
Иванчо пита баща си:
— Тате, теб твоята майка биела ли ти е?
— Не, само твоята.
Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита:
— Има ли сметана?
— Нe!?!
— А сух салам?
— Не!
— Сигурно и консерви с копърка няма?
— Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща… — Кофти търгувате тука… .
— Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре?
— Съгласен… Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита:
— Има ли сметана?
— Има!
— А черен хайвер!?!
— Има!
— Добре, дай по сто грама от двете!
— А рецепта имаш ли?
Седи пиян мъж пред огледалото и си говори:
— Тук съм и там съм.
Звъни се на вратата. Пияният отива и пита:
— Кой е?
— Аз съм.
— И там съм аз!!!