Водят двама на разстрел. Единия казва:
— Хайде да избягаме!
— Да не стане по-лошо само?
Красива програмистка забременяла. Отива при гинеколог и пита:
— Докторе, не можем ли да направим „undo“ ?
A той веднага отговаря:
— Не, за съжаление вече сте записали промяната на диска.
Една жена при психиатъра:
— Докторе, притеснява ме моя син. По цял ден строи замъци от пясък и си мисли, че са истински.
— Няма нищо притеснително. Нормално поведение е за дете.
— И все пак не ми харесва, на жена му също…
В аптеката.
— Тридесет презерватива, моля.
— Ще желаете ли торбичка?
— Не, моето момиче е хубаво.
- Генко! Що за безобразие! Отново спите на работа! От първо число сте уволнен!
— Щом е от първи, защо ме будите сега?!
Най-сигурният начин да запомниш рождения ден на жена си – един път да го забравиш.
- Петрова, защо закъсняхте за работа?
— След мен ходеше някакъв тип… — И?
— Ами едвам се влачеше…
- У вас кой е глава на семейството? Вие или мъжа ви?
— Разбира се, че той! Той е главния изпълнител на всички мои нареждания.
Навръх Коледа едно малко момиченце се загубило в мразовитата, тъмна гора.
Но, разбира се, както всяка коледна приказка, и тази има щастлив край – никой не разбрал, и коледният празник в селото си продължил необезпокояван.
Мъж отишъл при любовницата си, заиграли се, станало късно. Взел да се притеснява:
— Какво да излъжа жената, дали ще повярва?
— Вземи този молив и го сложи зад ухото си! Като те пита жена ти къде си бил,кажи „бях при една мацка“ – посъветвала го любовницата.
Прибрал се мъжа в къщи.
— Къде ходиш до сега бе, хаймана? – посрещнала го жена му.
— Бях при една мацка – отговорил, както го научила любовницата.
— Кого ще лъжеш бе, пак си ходил да играеш белот, я молива още е на ухото ти…
Съвет към жените: Ако искате вашия мъж да има пари, не му ги взимайте.
Майка съветва дъщеря си, която се жени:
— За да бъдеш винаги желана за мъжа си, никога не се събличай напълно!
Известно време след сватбата младоженецът пита:
— Слушай, а случайно да сте имали психично болни в семейството?
— Не, защо питаш?
— Доста време вече живеем заедно, а ти всеки път с ботушите си лягаш.
Негър към един бял:
— Слушай значи – аз съм се родил черен, черен съм пораснал, черен ще умра и черен ще си остана. А ти – родил си се розов, пораснал си бял, на слънце почерняваш, на студено посиняваш и като умреш ще позеленееш. Защо тогава мен ме наричаш цветнокож?!
- Къде ли изчезна нашият съученик Паздерков? Не съм го виждал цяла вечност.
— Е как, не знаеш ли… Купи си кола и след месец и половина почина.
— При катастрофа ли?
— Не. Умря от глад.
Надпис на опаковка на лекарство:
„Преди употреба разболейте се!“
Мечка среща човек в гората и го пита:
— Ти кой си?
— Аз съм турист.
— Не е вярно. Аз съм турист, а ти си закуската на туриста.
В България затлъстяването е заболяване, а в САЩ – начин на живот.
- Защо булчинските рокли са бели?
— Защото стандартният цвят за кухненско оборудване е белият.
Гинеколог към пациентка:
— Водите ли активен полов живот?
Пациентката:
— А, не, просто си лежа отдолу.
Вълкът се надвесил над бабата на Червената шапчица и казал:
— Ще те ям! Избирай с какво – с кетчуп или с горчица?
— По-добре с телевизора, че след малко ми почва сериала.