Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Генко! Що за безобразие! Отново спите на работа! От първо число сте уволнен! — Щом е от първи, защо ме будите сега?!
Професионални 3,035 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама американци си говорят: -Какво ще правим днес? -Ами ще се съдим. Един човек си плувал по едно езеро, плувал, плувал и стигнал края на езерото .. и видял индианци. Те го хванали и закарали в племето и го попитали: - СМЪРТ или ЮгоЮго? Той казал ЮгоЮго - и цялото племе го наебали. На 2-рия ден пак го попитали: - СМЪРТ или ЮгоЮго - и той пак казал ЮгоЮго. Пак го наебали .. на 3-тия ден пак го попитали същото: - СМЪРТ, или ЮгоЮго? Той не издържал и казал: - СМЪРТ! Вождът казал: - СМЪРТ чрез ЮгоЮго ! Едно циганче пълзяло из двора на къщата и се навъртяло до ушите в кал. Видял го Манго и се провикнал: - Айше, това молкото ще го къпеме ли или ще правиме ново? Обяви: "Охранителна фирма търси да наеме охранител за голям магазин, който да гледа по цял ден камерите на магазина. Изискване - да е запален фен на "Big brother". --------- "Фирма търси да наеме инициативен човек. (да не е фен на на "Big brother") Една баба решава да посети гроба на своя дядо, но не може да намери мястото и пита един от градинарите: - Абе, момче, да знаеш къде е парцел 137? А, момчето, я погледнало и отегчено казало: - Като не можете да си намирате местата, защо изобщо ставате не ми е ясно.