Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво обичаш повече в мен: лицето или тялото? – жена пита мъжа си. — Душата. — Защо? – кокетливо пита жената. — Защото не се вижда.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъжът: - You’re gonna die! Жената: - К’во? Мъжът: - You’re gonna die! Жената пак: - К’во каза? ..... Мъжът: - Юргана дай, че замръзнах, мааа!
Семейни
03.10.2017
3,203 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влязъл един пич в кръчма и казал на бармана: - Барман, дай по едно за мене, за тебе и за всички наоколо. Дошло време да се плаща. Не можал да си плати сметката и бармана го набил. На другия ден пича пак влиза в кръчмата и пак същото... На третия ден влиза, отива към бармана и казва: - Барман, дай по едно на мене и на цялата кръчма. На тебе няма, че като пийнеш едно и почваш да буйстваш.
От БСП,канят една"независима"депутатка да влезе в тяхната парламентарна група. - Но аз,само веднъж в месеца вдигам червен байрак. - И ние само веднъж преди изборите вдигнахме червен байрак.
Клиент в бирария към бармана: - Как си лети времето! От десет години тук наливаш бира. - Да, много вода изтече от тогава...
Плешив мъж пред огледалото: - Амаче съм юнак! На седемдесет години и нито един бял косъм!
Асан научил за френската любов и решил да пробва с Айшето. Прибрал се в къщи и още от вратата й викнал: - Айше, ела да покаже на тебе една много убава любов. Извадил го той и й казал: - Айше, лапай! - Как ши лапа бе Асан - то мръсно. - Как мръсно мари - хората как лапат? - Бе Асан барем малко мед тури на него. - А, че то ако има мед аз ша го лапам.