Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъжът: - You’re gonna die! Жената: - К’во? Мъжът: - You’re gonna die! Жената пак: - К’во каза? ..... Мъжът: - Юргана дай, че замръзнах, мааа!
Семейни 3,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влязъл един пич в кръчма и казал на бармана: - Барман, дай по едно за мене, за тебе и за всички наоколо. Дошло време да се плаща. Не можал да си плати сметката и бармана го набил. На другия ден пича пак влиза в кръчмата и пак същото... На третия ден влиза, отива към бармана и казва: - Барман, дай по едно на мене и на цялата кръчма. На тебе няма, че като пийнеш едно и почваш да буйстваш. От БСП,канят една"независима"депутатка да влезе в тяхната парламентарна група. - Но аз,само веднъж в месеца вдигам червен байрак. - И ние само веднъж преди изборите вдигнахме червен байрак. Клиент в бирария към бармана: - Как си лети времето! От десет години тук наливаш бира. - Да, много вода изтече от тогава... Плешив мъж пред огледалото: - Амаче съм юнак! На седемдесет години и нито един бял косъм! Асан научил за френската любов и решил да пробва с Айшето. Прибрал се в къщи и още от вратата й викнал: - Айше, ела да покаже на тебе една много убава любов. Извадил го той и й казал: - Айше, лапай! - Как ши лапа бе Асан - то мръсно. - Как мръсно мари - хората как лапат? - Бе Асан барем малко мед тури на него. - А, че то ако има мед аз ша го лапам.