Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вампир? Това е мъртвец, запазил присъствие на духа.
Бисери 3,777 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се две акули през септември. Едната пита: - Ти къде почива през лятото? - На Канарите. Там едни богаташи, ти казвам, тлъсти, мазнички, пък и не могат да плуват като хората! Ами ти? - Аз на Черно море. На Албена ходих! - На Албена? Където ходят българските митничари? Ами че ти гладна си седяла цяло лято - всичките са едни нервни, костеливи и спаружени! - Спаружени са, вярно, ама черните им дробчета да видиш!... Война.Два вражески окопа един срещу друг. От единия един войник вика срещу дру-гия: -Момчета, стига сме се стреляли и убивали! Мир и любов! Тук имаме една хубава медицинска сестра, на всеки дава, навсякъде го взема.. От другия окоп: - Отпред взема ли го? - Да! - Отзад взема ли го? - Да! - В устата взема ли го? - В устата не може. Един снаряд й отнесе главата преди два дни... - Защо непрекъснато повтаряш "О-о-о, ужас!"? - Защото на всяка гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака. Всички хвърлят камани по дървото което има плод! Ако ме принудят да кажа защо я обичах, мисля, че това може да се обясни само с такъв отговор: "Защото това беше тя, защото това бях аз." Монтен. "Опити"