Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пияница сяда на бара в кръчмата, слага пред себе си будилник и започва да пие бира след бира. По някое време поглежда будилника, надига се и казва на бармана: — Два. Време е да си ходя. — Какво, два часа ли стана вече? — Не, станаха два будилника.
Пиянски 1,592 прегледа
Следващ →

Още вицове