Седи си една мацка в един бар. При нея идва един пич и :
— Може ли да седна до Вас?
— Само не ме навивайте!
— За какво да не Ви навивам?! Да не става дума за секс?
— Ето, че вече ме навихте!
Учителката:
— Иванчо защо не беше вчера на училище?
— Карах козата на пръч.
— Баща ти не може ли?
— Абе, и аз мога и татко може, но козата си иска пръч.
- Какво става, когато габровец сънува, че обядва в ресторант?
— Бърза да се събуди, докато не са донесли сметката.
При доктора идва пациент. Носът му е разбит, а под окото има огромна синина.
Докторът – иронично:
— Вие май сте любител на алкохола?
Пациентът – твърдо:
— Обиждате ме, докторе! Аз съм професионалист!
- Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време!
— Да, бе! Лъжеш!
— Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти!
Одърпан просяк иска пари от Шерлок Холмс. Холмс възмутено отказва да даде милостиня и го подминава. Д-р Уотсън пита:
— Но защо, Холмс? Защо не даде няколко пенса на бедния човек?
— Беден ли? В портмонето му има 124 лири и 60 пенса!
— Не може да бъде? Откъде знаеш?
— Ако не вярваш, дай да ги преброим заедно…
Дете пита баща си:
— Тате, като беше малък, имаше ли компютър?
— Не – отговаря бащата.
— А плейстейшън?
— Не.
— Джиесем?!?
— Също не… — А тате, динозавър виждал ли си?!
Новогодишна промоция на Българска народна банка:
„Само на 31 декемви! Събери сто монети от една стотинка, донеси ги при нас и получи един лев!“
Момче към фитнес инструктора:
— Искам да впечатля едно хубаво момиче – коя машина да ползвам?
— Банкомата…
Две проституки си говорят:
— Какво би направила, ако срещнеш някой вълшебник?
— Че кво – 100 кинта, както на всеки друг.
В германски затвор двама затворници си говорят:
— Заради евреите сме тука!
— Как така? Че то нали вече няма евреи в Германия?
— Именно. Ако имаше, те щяха да са в затвора.
Една блондинка отива при личния си лекар. Веднага щом я вижда, докторът казва:
— Съблечете се и легнете.
А тя:
— Докторе, днес наистина съм болна.
Един час преди финала на „Шампионската лига“ с „Челси“ футболистите на „Манчестър Юнайтед“ се напили до безпаметност. Само Роналдо бил трезвен. Фъргюсън бил бесен.
— Какво сте правили,нещастници? Роналдо, ти що не пи?
— Не обичам отборната игра,тренер…
Срещат се вожд на индианците и вожд на папуасите. Вождът на папуасите:
— Колега, ти как си решил въпроса с циганите?
— Много просто: в племето няма цигани – няма и въпрос с циганите! А ти?
— При мене положението е лошо. Колкото и да им обяснявам на тия от племето, че циганите и те са хора като нас, все едно… не искат да ги ядат…
Двама студенти пият:
— Не се притеснявай толкова, ако ни изгонят от университета ще върнем бутилките и ще се запишем платено.
Бременна ще ражда скоро. Няколко дни преди термина й се появява на сън Господ, който й казва:
— Ще направя така, че когато раждаш, половината болка ще изпитва бащата на детето!
След два дни в родилния дом бащата отива да види за първи път бебето.
Майката го пита:
— Как спа завчера, когато раждах през нощта?
— Уфф, още ме боли главата, въобще не спах!
— Що, да не те болеше нещо?
— Не бе, нищо ми нямаше, ама Гошо комшията имаше някаква криза, викаше цяла нощ…
Пенсионер към личния си доктор:
— Има слух, че при вас в поликлиниката ще давате безплатно лекарства!
— Проблеми със слуха – това е за съседния кабинет!
Майка казва на детето си.
— Не ходи толкова на дискотека, ще оглушееш!
— Да мамо, вече обядвах.
Пътник във влака:
— Кондуктор, а може ли да се пуши?
— Не!
— А тогава тези фасове по пода откъде са?
— От тези, които не задават въпроси.
Държавен чиновник към посетител:
— Аз все ви казвам „Елате утре!“, а вие все ми идвате днес!