Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въобще не е задължително да си глупак, за да живееш сред глупаци. Аз опитах, получи се!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Аз съм българче… — Ай стига си се оплаквал бе!
Разни
03.10.2017
1,810 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мениджър се връща от командировка - каца с Boeing-а, качва се на Ford Focus, кара до града, вечеря в McDonalds, прибира се вкъщи, взима си душ, мие си косата с Head&Shoulders, мие си зъбите с Blend-a-med. Преди да си легне включва лаптопа си Hewlett-Packard, зарежда се MS Windows, влиза в интернет, логва се в един форум и започва да пише: "Американците нищо не произвеждат, американците само печатат пари, Америка скоро ще пропадне.."
Семейство си купува нов гардероб. Идва майстор монтира го, ама когато минава трамваят - гардеробът скърцал. Съпругата го извикала отново да оправи проблема. Идва майсторът, влиза вътре и чака трамвая да мине, че да види какво скърца. В това време се прибира съпругът. Отваря и какво да види: – А, ти какво правиш тук? – попитал. – Брат, ако ти кажа, че чакам трамвая, няма да ми повярваш...?!
Може би не е топенето на ледовете в Антарктида. Може би повишаването на нивото на океана е причинено, защото хората са станали по-дебели и нашите континенти просто потъват.
Първата Световна Война. Отива един сръбски войник на бръснар в българско село и казва на бръснаря: - Я сом београдски юнак, ке ме бричиш без сапун! - Добре, сядай. Извадил бръснаря най-тъпия си и назъбен нож и започнал да го дере. Дере го, дере го, сълзи започнали да капят от очите на сърбина, но той трай. По едно време не издържал и казал: Знайш ли, я не сом баш от Београда, море цапни малко сапун!
- Мили ученици, зная, че по време на уроците си пращате един на друг смс-и, защото никой, просто така, не си гледа между краката и се усмихва.