Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Аз съм българче… — Ай стига си се оплаквал бе!
Разни 1,810 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мениджър се връща от командировка - каца с Boeing-а, качва се на Ford Focus, кара до града, вечеря в McDonalds, прибира се вкъщи, взима си душ, мие си косата с Head&Shoulders, мие си зъбите с Blend-a-med. Преди да си легне включва лаптопа си Hewlett-Packard, зарежда се MS Windows, влиза в интернет, логва се в един форум и започва да пише: "Американците нищо не произвеждат, американците само печатат пари, Америка скоро ще пропадне.." Семейство си купува нов гардероб. Идва майстор монтира го, ама когато минава трамваят - гардеробът скърцал. Съпругата го извикала отново да оправи проблема. Идва майсторът, влиза вътре и чака трамвая да мине, че да види какво скърца. В това време се прибира съпругът. Отваря и какво да види: – А, ти какво правиш тук? – попитал. – Брат, ако ти кажа, че чакам трамвая, няма да ми повярваш...?! Може би не е топенето на ледовете в Антарктида. Може би повишаването на нивото на океана е причинено, защото хората са станали по-дебели и нашите континенти просто потъват. Първата Световна Война. Отива един сръбски войник на бръснар в българско село и казва на бръснаря: - Я сом београдски юнак, ке ме бричиш без сапун! - Добре, сядай. Извадил бръснаря най-тъпия си и назъбен нож и започнал да го дере. Дере го, дере го, сълзи започнали да капят от очите на сърбина, но той трай. По едно време не издържал и казал: Знайш ли, я не сом баш от Београда, море цапни малко сапун! - Мили ученици, зная, че по време на уроците си пращате един на друг смс-и, защото никой, просто така, не си гледа между краката и се усмихва.