Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мутра влиза в музикален магазин и пита за най-добрият музикален инструмент, с който да се хвали пред приятелите си. Показват му цигулка Страдивари, произведена през 1730 година, която струва 70000 долаpа. - Цената няма значение! - казва той,- А фирмата производител съществува ли още? - Естествено не. - отвръща продавачът. - А не, отказвам се. Откъде ще купувам резервни части...
Любими Герои 3,081 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: - Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: - Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки... eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: - Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: - Отивам си в къщи да оправя котарака... Майка на 11 деца заяви, че до пълна колекция не й стига само Водолей. Иванчо искал много да чука Марийка. Хванал я един ден той на тясно и я почнал. - Марийке, дай ми само малко, само главичката ще вкарам. Но майката на Марийка ги слушала и извикала: - Не се лъжи, щерко, той е без рамене. Млада двойка се е прегърнала. Момичето казва: - Кажи ми нещо вълнуващо! - Веднага. Зад теб виждам да идва баща ти с чисто нова ловна пушка! На медицинска конференция извън града лекар се заговорил с красива жена. Той я поканил на вечеря и отишли в модерен ресторант. Преди и след вечерята жената демонстративно си измила ръцете. Всичко било чудесно и тя му предложила да се качи в хотелската й стая. Отбила се в банята да си измие ръцете и след това се любили. След секса жената отново си измила ръцете. Когато се върнала, докторът казал: - Басирам се, че си хирург. - Да, така е. Как позна? - Защото постоянно си миеш ръцете. - Басирам се, че ти си анестезиолог - на свой ред заявила тя. - Така е. А ти как позна? - Защото не усетих нищо.