Иванчо към баща си:
- Математичката ме нарече пълна нула! Тате, какво е нула? Обидно ли е?
Дебелак се напил и излязъл от кръчмата да пишка. В същото време една жена минавала по улицата и започнала да му крещи:
-Абе, тебе не те ли е срам пред мен да си извадиш това нещо, простак такъв, ти срам нямяш ли?
Пияният:
-Щом го виждаш, прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна!
- Каква е разликата между клоуна и Симеон Кобурготски?
- Първият знае, че говори глупости.
Бос на фирма се прибира у дома в отвратително настроение. Жена му го пита:
- Някакви неприятности ли имаше днес?
- И още как! Човекът, върху който обикновено си изливам гнева днес не дойде на работа.
Криминалното ръководство на МВР подаде оставка.
Женa буди мъжa си:
- Вaско, събуди се! Събуди се! Знaеш ли, какво си снесъл в постелята?!
-?!
- Сигурно ти се е присънило нещо стрaшно? - предполaга женaта.
- Дa, просто ужaс! Нaпaднa ме гигaнтскa зъбaтa aкулa!
- Олииии, аз бих умряла от страх!
- Е аз... нали съм мъж!
- Колко прогромисти са нужни, за да убият една хлебалка?
- Двама, единият да я държи, а другия да и инсталира Windows 95.
- Вуте, верно ли че щели да сменят финансовио министър?
- Не. Че си смени само името от Муравей на ?Мура?.
- Е па, оти така?
- Оти е фафла трепач!
Марая Кери е изпаднала в депресия, оказва се, че вече никой не гледа нейната песен, а Кен лий тулибу-ли-бу-дауч-ю значително изпреварва нейната песен..
- Кажете, защо се опитахте да се самоубиете?
- Всичко започна с ипотечния кредит...
Двама си говорят:
- Защо не си носиш брачната халка?
- Пречи ми да дишам!
Скъпа, женени сме от 10 години, а си мила и нежна с мен само, когато ти трябват пари...
- И какво, не е ли достатъчно често?
В истинското заведение на самообслужване трябва да има не меню, а готварска книга.
- Ще участвам в състезанията по лека атлетика.
- А в коя дисциплина?
- Троен скок.
- Много добре! А кои са другите двама?
Премиерът Станишев се моли ( чакайте, това още не е целия виц;-) на Господ:
- Господи, моля те, направи така, че в България да стане добре, кога ще станем нормална държава?
- След 50 години
- Господи, направи чудо за да стане по-бъро.
- С чудото са 50 години!
Разговор между две мутри (действителен случай)
- И ония те пита що си е**л неговата! Та к’во му викаш?
- Аз му виакам: Аз съм е**л моята! Тва че моята е и твоя не ме интересува!
Приятелка се жалва на приятелка:
- Нямам никакъв късмет: запозная ли се с хубав човек, все се оказва, че или той е женен или аз съм омъжена тогава.
Гатанка
- 3 работят,6 ги контролират,9 си пишат актив.
- Що е то?
- Държавни служители.
Дали стачката на сценаристите в Холивуд се е отразила на филмовата компания "Private".
В кабинета на доктора:
- Докторе, дойдох да ви благодаря.
- Влезте, моля. Само, извинете, не помня: вие пациент ли сте или наследник?