Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Женa буди мъжa си: - Вaско, събуди се! Събуди се! Знaеш ли, какво си снесъл в постелята?! -?! - Сигурно ти се е присънило нещо стрaшно? - предполaга женaта. - Дa, просто ужaс! Нaпaднa ме гигaнтскa зъбaтa aкулa! - Олииии, аз бих умряла от страх! - Е аз... нали съм мъж!
Семейни 3,296 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо ковчега на циганина има дупки? - Да могат да излизат червеите да повръщат! Мъж е на смъртно легло. Събирайки сили, казва на жена си: - Ще ми изпълниш ли една последна молба? - Разбира се. - Искам шест месеца след смъртта ми да се омъжиш за Пешо... - Но аз мислих, че го мразиш? С последни сили, той отговаря: - И то много... Из мемоарите на политзатворник от 1980 През 1989 ме пуснаха от затвора 1 седмица предсрочно,поради здравословни причини(пренатоварване на дясната ми ръка). Няколко години бях безработен.Съвсем случайно попаднах на един митинг.Там се срещнах с много стари другари,които ми обясниха, че на партийните ни книжки,вече няма да пише БКП,а СДС и пак ще сме на власт.Оказа се,че съм бил репресиран,поради което ми дадоха пенсия и ме назначиха за ликвидатор на ТКЗС.Ликвидирах го! Елитните млекодайни крави ги продадох за салам на цената на кожите им.Стопанската техника,дадох на вторични суровини, а сградите ги съборихме,защото бяха изградени от червени тухли. Следва - Днес минах на червено, един полицай ме спря, обаче не ме глоби. Каза, че не глобява колеги. - Ама ти да нямаш нещо полицейска униформа? - Не, обаче стъклата на колата са огледални. Генко е в ресторанта с дама. Към тях идва келнера с малко дете в ръцете и се обръща към Генко: - Това е за вас от дамата на масата до прозореца.