Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дебелак се напил и излязъл от кръчмата да пишка. В същото време една жена минавала по улицата и започнала да му крещи: -Абе, тебе не те ли е срам пред мен да си извадиш това нещо, простак такъв, ти срам нямяш ли? Пияният: -Щом го виждаш, прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна!
Семейни 1,902 прегледа
Следващ →

Още вицове

Английски замък, пред него се ширнала ливада, покрита с прекрасен току що навалял сняг, изкрящ под слънчевите лъчи. Лордът - собственик на замъка се събужда и излиза на терасата да се полюбува на красивата гледка. О, ужас! Върху белият сняг с урина е изписано: "Лорда е рогоносец". Лордът веднага повикал Шерлок Холмс. След кратък оглед на местопрестъплението Шерлок Холмс направил своето заключение: - Милорд, почеркът е на жена Ви, а урината - на Вашият шофьор. - Харесва ли Ви нашата пържола? - пита сврвитьорът един от клиентите. - Като професионалист мога да ви кажа, че съм във възторг! - О,вие сте готвач? - Не, обущар съм. - Чу ли? Пешо го изгонили от отбора по алпинизъм. - Тва пък защо? - Хванали го, че се качва до шестият етаж с асансьора... Купува си една жена диван. Но когато се прибира осъзнава, че диванът е пълен с бълхи и се връща разярена в магазина и казва на продавачката на висок тон: - Не ви ли е срам? Диванът, който си купих от вас е пълен с бълхи!! Продавачката: - Абе, госпожо, пробвахте ли да го изкарате навън, зима е, студено е, те сами ще изчезнат. - Всичко хубаво, ама аз като го изкарам те го връщат обратно! - Може ли куче да получи инфаркт? - Може. Ако му създадете човешки условия на живот...