Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как се задейства талибанския парашут? - Той се отваря автоматично, при удар в земята .
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Скъпа, женени сме от 10 години, а си мила и нежна с мен само, когато ти трябват пари... - И какво, не е ли достатъчно често?
Семейни
03.10.2017
2,931 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада учителка води класа в зоопарка и говори с единия гледач: - Ще може ли да видим маймуните? - Не, в брачен сезон са и не излизат от вътрешните си клетки. - О, колко жалко. Децата толкова искаха да видят маймуните. А може би ако се опитате някак да ги изкарате - да им дадете орехи например? - А вие бихте ли излязли?
Стои умислен човек в кръчма на чаша ракия. Влиза друг и го пита защо е притеснен. - Доих кравата му отговаря първия. - Е и? - Ами докато я доих, тя ритна с левия крак менчето и разля млякото. Ядосах се, взех един сезал и и вързах левия крак за левия стълб на обора. Продължих да доя а тя ретна с десния крак и разля млекото. Вързах и го с друг сезал за десния стълб на обора и продължих да доя. Тя пък завъртя опашката, удари менчето и пак разля млякото. Взех столчето, сложих го зад нея, качих се и вдигнах опашката и за да я вържа на гредата, ама забравих сезал. Измъкнах си колана и таман и вързах опашката ми паднаха гащите и влезна жената. Как да и обясня, че се е разляло млекото?
Двама мъже се връщат от командировка и си говорят.Единият казва: - Абе, аз моята жена изобщо не съм я хващал с друг, а ти? Другия: - Как го правиш? - Когато тръгна звъня: "Жена, аз тръгнах!", на половината път пак звъня, пред входа още веднъж и досега не съм я хващал, а ти? Другият: - Аз не звъня изобщо. Отида ли си у нас звъня на предната врата и веднага отивам с една тояга на задната и до сега нито един не съм изпуснал.
Двама терористи - камиказе се срещат. - Как си? - пита единия. - Бомба съм!
Двама умрели се срещнали в рая и единият попитал: - Ти от какво си умрял? - От замръзване. - Аз пък от яд. - Е, как? - Ами прибирам се и гледам жена ми седи гола и дрехи навсякъде, и почвам да търся кой е тук, ама не го намерих и... - Идиот! Ако беше отворил хладилника сега и двамата да бяхме живи!