Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Скъпа, женени сме от 10 години, а си мила и нежна с мен само, когато ти трябват пари... - И какво, не е ли достатъчно често?
Семейни 2,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада учителка води класа в зоопарка и говори с единия гледач: - Ще може ли да видим маймуните? - Не, в брачен сезон са и не излизат от вътрешните си клетки. - О, колко жалко. Децата толкова искаха да видят маймуните. А може би ако се опитате някак да ги изкарате - да им дадете орехи например? - А вие бихте ли излязли? Стои умислен човек в кръчма на чаша ракия. Влиза друг и го пита защо е притеснен. - Доих кравата му отговаря първия. - Е и? - Ами докато я доих, тя ритна с левия крак менчето и разля млякото. Ядосах се, взех един сезал и и вързах левия крак за левия стълб на обора. Продължих да доя а тя ретна с десния крак и разля млекото. Вързах и го с друг сезал за десния стълб на обора и продължих да доя. Тя пък завъртя опашката, удари менчето и пак разля млякото. Взех столчето, сложих го зад нея, качих се и вдигнах опашката и за да я вържа на гредата, ама забравих сезал. Измъкнах си колана и таман и вързах опашката ми паднаха гащите и влезна жената. Как да и обясня, че се е разляло млекото? Двама мъже се връщат от командировка и си говорят.Единият казва: - Абе, аз моята жена изобщо не съм я хващал с друг, а ти? Другия: - Как го правиш? - Когато тръгна звъня: "Жена, аз тръгнах!", на половината път пак звъня, пред входа още веднъж и досега не съм я хващал, а ти? Другият: - Аз не звъня изобщо. Отида ли си у нас звъня на предната врата и веднага отивам с една тояга на задната и до сега нито един не съм изпуснал. Двама терористи - камиказе се срещат. - Как си? - пита единия. - Бомба съм! Двама умрели се срещнали в рая и единият попитал: - Ти от какво си умрял? - От замръзване. - Аз пък от яд. - Е, как? - Ами прибирам се и гледам жена ми седи гола и дрехи навсякъде, и почвам да търся кой е тук, ама не го намерих и... - Идиот! Ако беше отворил хладилника сега и двамата да бяхме живи!