Скъпи жени!
Пишем Ви ние мъжете. Хайде най-после да разрешим историческата несправедливост. От днес вие ще ни водите по ресторанти и нощни клубове, ще ни обличате, ще ни купувате скъпи парфюми, ще ни се оплаквате от резултатите на футболните срещи, ще ни возите в скъпи автомобили, и ще ни ги подарявате за рождения ден, ще ни водите в екзотични страни, с часове ще ни чакате пред магазините и фризьорските салони, и за всичко това само ще ни чукате!
Стои умислен човек в кръчма на чаша ракия. Влиза друг и го пита защо е притеснен.
- Доих кравата му отговаря първия.
- Е и?
- Ами докато я доих, тя ритна с левия крак менчето и разля млякото. Ядосах се, взех един сезал и и вързах левия крак за левия стълб на обора. Продължих да доя а тя ретна с десния крак и разля млекото. Вързах и го с друг сезал за десния стълб на обора и продължих да доя. Тя пък завъртя опашката, удари менчето и пак разля млякото. Взех столчето, сложих го зад нея, качих се и вдигнах опашката и за да я вържа на гредата, ама забравих сезал. Измъкнах си колана и таман и вързах опашката ми паднаха гащите и влезна жената. Как да и обясня, че се е разляло млекото?