Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама умрели се срещнали в рая и единият попитал: - Ти от какво си умрял? - От замръзване. - Аз пък от яд. - Е, как? - Ами прибирам се и гледам жена ми седи гола и дрехи навсякъде, и почвам да търся кой е тук, ама не го намерих и... - Идиот! Ако беше отворил хладилника сега и двамата да бяхме живи!
Разни 2,131 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как спите? - пита лекарят. - С пижама, без обувки и на тъмно. Щели да разстрелват брюнетка, блондинка и червенокоса. Първо взели брюнетката, но тъкмо когато щели да я гръмнат, тя извикала: - Внимание, има наводнение! Всички избягали и тя се спасила. Взели червенокосата и тя извикала: - Внимание, изригва вулкан! - и тя се спасила. Дошъл ред на блондинката. За да се спаси тя извикала: - Внимание, огън! - те я разстреляли. - Преди да изляза вечер от къщи трябва два пъти добре да помисля. - Защо пък два пъти? - Първо трябва да измисля причина за излизането ми и второ да измисля причина, поради която жена ми не може да дойде с мен. - Пари не може да се заработят, пари може само да се откраднат! - Да, бе, аз си заработвам парите. - Това дето заработваш, това не са пари! - О, здравей! Как е? - ..ми... - А жената? - ..ъъъ.. - А децата? -...хм... - А бизнеса? - ..уф... - Трябва да бягам! Радвам се, че си поговорихме!