Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама умрели се срещнали в рая и единият попитал: - Ти от какво си умрял? - От замръзване. - Аз пък от яд. - Е, как? - Ами прибирам се и гледам жена ми седи гола и дрехи навсякъде, и почвам да търся кой е тук, ама не го намерих и... - Идиот! Ако беше отворил хладилника сега и двамата да бяхме живи!
Разни 2,132 прегледа
Следващ →

Още вицове