Учителката се кара на Иванчо:
- Нима можеш да броиш само до десет? Просто идея си нямам, какъв ще станеш, като голям...
- Съдия по бокс!
Една жена в пътническо бюро:
- Един билет за Ню-Йорк!
- С чия компания искате да пътувате? Има няколко компании за Ню-Йорк?
- Не искам компания, сама ще пътувам!
Мъж и жена вечерят. Жената:
- Мили! Винаги съм знаела, но искам да го чуя пак - обичаш ли ме?
- Колко?
- 420, скъпи. Чанта на LouisVuitton.
Минават пет минути. Мъжа:
- Писанке! Казвал съм ти, че те обичам, че си най-хубавата, най-умната и само ти си за мен на света?
- Колко?
- Два дни, на Желязна, ще ловя риба, ще пия бира и се връщам.
Манчестер Юнайтед играе срещу Рома. Рома губи с 0-6.
Коментаторите:
- Интересно, какви ли смени ще направи треньора?
- Аз бих пуснал втори вратар.
Три мухи си говорят.
Едната казва:
- Леле, да знаете вчера какво се случи!
Втората пита:
- Какво?
- Вчера беше битка на живот и смърт! Жабата щеше да ме изяде!
И третата пита уплашена:
- И кво изяде ли те?
Съд.Съдията пита обвиняемия:
- Защо избягахте от затвора?
- Исках да се оженя...
- Странни са Ви представите за свобода...
Две блондинки си говорят и едната казва:
- Виж каква красива природа.
Другата отговаря:
- Аз от тези дървета нищо не виждам!
В малък тексаски град пристига турист. На улицата той пита един минувач:
- Бихте ли ми препоръчали вашия най-тих хотел? Не съм много добре с нервите.
- Моля! Тук зад ъгъла! Тъкмо миналата седмица в него застреляха един тип, който вдигаше много шум.
- Защо вицовете за блондинки са повече от вицовете за програмисти?
- Защото вицовете за блондинки ги разбират всички, освен блондинките, а вицовете за програмисти ги разбират само прогармистите.
Отишъл млад мъж на фризьор. Седнал на стола и на въпроса каква прическа желае, отвърнал:
- Искам отпред бретона ми да е на зиг заг, отзад да ми оставите дълга косата, отгоре на темето да ме обръснете, от едната страна косата да ми стига до раменете, а от другата да е над ухото.
Фризьорът се опулил и казал:
- Ама господине тази прическа и да искам не мога да я направя.
Мъжът отвърнал изненадано:
- A, а предния път можахте!?
Защо не ми вдигаш телефона?
- Бях в банята.
- Три месеца?
Иванчо пита баща си:
- Тате, аз от къде съм се появил?
- Щъркела те донесе.
- Ами братовчеда?
- И него щъркела го донесе.
- А, братовчедката?
- И нея.
- Егати, тате....мама и леля такива хубави жени, а ти и чичо щъркелите ч*кате?!
Протестираща жена получава полицайска палка в гърба и пада на земята. Минаващият наблизо политик й помага да стане.
- Много благодаря, задължена съм ви - казва жената.
- Може да ми се реванширате, като гласувате за нашата партия - съветва я политика.
- Е, все пак ме удариха по гърба, не по главата.
От стаята на 12-годишно момче се чува: "Оx Ax Ox оооо... Искаааам те... Ax Ox Оообичам те... Дай ми гооооо..."
Влиза бащата ядосан и пита:
- Какво става тук???
- Нищо, гледам порно!
- Оф... Помислих, че слушаш чалга!
В тъмен подлез двама се целуват:
- Обичаш ли ме?
- Обичам те. А ти мен?
- И аз те обичам. Но как се казваш?
- Пешо. А ти?
- По дяволите! И аз се казвам Пешо!
Една жена при психиатъра:
- Докторе, притеснява ме моя син. По цял ден строи замъци от пясък и си мисли, че са истински.
- Няма нищо притеснително. Нормално поведение е за дете.
- И все пак не ми харесва, на жена му също...
Красива програмистка забременяла. Отива при гинеколог и пита:
- Докторе, не можем ли да направим "undo" ?
A той веднага отговаря:
- Не, за съжаление вече сте записали промяната на диска.
- Татко, какво означава "алкохолик"?
- Виждаш ли онези 4 коли? На алкохолика ще му се стори, че са 8, разбра ли?
- Да, татко. Само че там има две дръвчета...
Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа:
- Ей, дългия! Кой е най-красив в гората?
- Ти, лъвчо.
След малко среща зебрата:
- Ало, раираната! Кой е най-красив в гората?
- Ти си, лъвчо.
Продължава нататък и вижда слона:
- Ти там, клепоухия! Кой е най-красив в гората?
Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя.
Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори:
- Ей, кво се нервираш бе? Можеше просто да кажеш - "не знам".
Иванчо се прозява в клас. Учителката:
- Иванчо, стига си се прозявал бе, ще ме лапнеш.
- Но госпожо, аз не ям говеждо.