Пиян пътува в автобуса. Възмутена лелка му прави забележка:
- Господине, Вие сте пиян!
Мъжът отговаря:
- Знам, а Вие сте грозна!
Жената ехидно:
- Е и?
- Е и... Утре аз ще изтрезнея, но Вие ще си останете грозна...
- Какво е трагедия?
- Следващото ми контролно по математика..
- Купих си китайска кола и сега се чудя, оригинални части ли да поръчвам или може и аналози?
- Разбира се, че само оригинални китайски части, не някави си германски и японски имитации!
На изпит професор пита неподготвен студент:
- Какво е това изпит?
- Това е беседа между двама умни хора.
- А, ако единият от тях е идиот?
- Тогава вторият няма да получи стипендия.
Един алкохолик попитал един наркоман:
- Зашо не пиеш алкохол?
- За какво да лазя, като мога да летя!!!
В еврейско неделно училище:
- Я кажи Йосифчо, кое тежи повече, 1 килограм желязо или 1 килограм вълна?
- Когато купуваме или когато продаваме?
На митницата:
- Оръжие, наркотици, фалшива валута?
- Благодаря, вече имам.
В тъмен подлез двама се целуват:
- Обичаш ли ме?
- Обичам те. А ти мен?
- И аз те обичам. Но как се казваш?
- Пешо. А ти?
- По дяволите! И аз се казвам Пешо!
На един процес на всички им било много скучно и един циганин казал на съдията:
- Целуни ме по задника!
Съдията му отговаря:
- Вън, ама веднага вън, излизай!!!
Циганина казва:
- Ее не не тука всички да видят!
Влязъл заекът в една сладкарница и попитал:
- Имате ли торта от моркови?
- Не, нямаме - казал продавачът.
Излязъл заекът, след 5 минути се върнал и попитал:
- Имате ли торта от моркови?
-Не, нямаме!
Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново:
- Имате ли торта от моркови?
- Ако още един път ме попиташ, ще взема една
торба с пирони и ще ти закова ушите!
Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново:
- Имате ли пирони?
- Не, нямаме.
- А имате ли торта от моркови?
Блондинка се връща от околосветско пътешествие и приятелките й я питат:
- Какви са французите?
- Кои?
- Хората, които живеят във Франция.
- А-а-а! Много мили хора!
- А какви са китайците?
- Кои?
- Хората, които живеят в Китай.
- А-а-а! И те са много мили хора!
- А какви са пирамидите?
- А-а-а! И те са много мили хора...
Тя:
- Е, третия тост, както е прието, да пием за любовта. Горната половина на чашата се пие за любовта, а долната за секса.
Той:
- Тогава аз ще пия през сламка...
Две мутри се разхождали. Едната вика:
- Виж каква прекрасна природа.
- Абе кфа ти природа? От тез дървета нищо не виждам!
Мъж и жена в леглото, четат книги. По едно време мъжа прокарва ръка под бельото на жена си.
– Скъпи секс ли искаш да правим?
– Не. Искам да си намокря пръста, за да си прелистя страницата...
Как се прави пешеходна пътека?
- Еми как, пускат да мине една зебра и през това време профучава един валяк.
- Безобразие! Отново спите на работното си място. От първо число сте уволнен!
- От първи? Тогава защо ме будите, като днес е двадесет и пети?
Пиян мъж се прибира вкъщи. Отваря вратата и какво да види? Жена му с точилка в ръка. Когато вижда това пияният радостно възкликва:
- О, милата и баница ще ми прави!
Шеф извиква секретарката си:
- Препишете това писмо. Вие сте написали от мое име "Скъпи приятелю" на този мошеник, бандит и гангстер!
- А какво обръщение да употребя?
- "Скъпи колега"!
Eдна блондинка гледа телевизия.
- Вие гледате БТВ - казали по телевизията.
Блондинката се учудила:
- Ама откъде знаят какво гледам?!
Ти що не работиш?
- Днес ми е ден за секс!
- Какво ще рече това?
- Eмиии, еб*л съм ти и работата...