Майката пита Иванчо:
- Защо не си играеш с Петьо?
- А ти би ли си играла с някой, който лъже, бие и псува?
- Не!
- Виждаш ли! И Петьо не иска.
- По какво се познава кога е сгазен полицай и кога куче?
- При полицая няма спирачен път.
Много пиян мъж се прибира много късно вечерта вкъщи. Целият раздърпан, нацапан с червило. Започнал да се оправдава пред жена си.
- Скъпа, всичко ще ти обясня. Първо, с приятели се видяхме да пием по бира.
- Моят Супермен - казала жената.
- След това гледахме мач.
- Моят Супермен.
- После ходихме да вечеряме.
- Моят Супермен.
- Ама защо все ме наричаш Супермен - не издържал и попитал мъжа.
- Защото, само Супермен си обува слиповете отгоре върху панталоните.
Новобрачна двойка вкъщи. Той монтира огледало:
- Достатъчно е само един дюбел отгоре, втория отдолу въобще не е нужен.
Тя:
- Щом са направени две дупки - трябва да се използват и двете!!
Той:
- Добре, довечера преди лягане ще ти напомня за това...
Пушач, пияница и наркоман умрели и попаднали на оня свят. Пушачът взел да разказва:
- Братя, умрях в страшни мъки! Белият ми дроб беше станал на каша!
Пияницата казал:
- И аз умрях в мъки! Черният ми дроб беше станал на нищо.
А наркоманът се хванал за главата:
- Боже, боже, как съм се напушил! Вече и с умрели разговарям!
- Докторе, как се лекува алергия?
- Много просто, ако има алергия към ягоди наприемр, то е трябва да се спре да се яде ягоди и всичко ще е ок.
- Ех, аз имам алергия към ракия, значи съм неизлечимо болен.
Вътрешнофирмена заповед: "Във връзка с обявения в страната траур, нареждам всички монитори да бъдат превключени на черно-бял режим."
Млада жена отива на преглед при гинеколог.
- Докторе, вече втора година съм омъжена, но още нямам деца.
- Добре, съблечете се и легнете на кушетката!
- Ама, докторе, аз искам да имам деца от съпруга си…
Двама ловци си приказват:
- Моето куче е много странно. Като стрелям и не уцеля, то ляга на земята и почва да се търкяла от смях!
- А когато уцелиш?
- Не знам, то ми е само от три години...
Дете влиза в стаята на баща си и пита
- Тате, тате, какво правите?
А бащата отговорил:
- Братче ти правим.
След 5 минути пак влезнал и видял майка си върху баща си и питал
- Мамо, мамо, какво правите?
А майката:
- Правим сестриче, мойто момче.
След малко той пак влезнал и видял как баща му лашка майка му на задна прашка...
И момчето казва:
- Не искам кучееееееееее!!!
На въпроса:
- Кои повече харесвате - блондинките или брюнетките?
Истинският мъж трябва да отговори:
- Да!
Двама затворници се запознават:
- Ти за какво лежиш?
- За mp3-ки. а ти?
- За филми, но съм невинен. Доставчикът ме натопи...
Купил си Вълчо мотор. Още на първия ден в гората решил да се изфука. Видял заека и му казал:
- Зайо, хайде да се возим!
- Добре бе, Вълчо.
Качили се те на мотора и вълка запалил и тръгнали с бясна скорост по горската пътечка. Вълкът вдигнал 100 км в час и пита:
- Зайо, напика ли се от страх бе?
- Не съм!
Вдига вълкът 200 км в час.
- Напика ли се бе?
- Абе много бавно караш! - казал Зайо.
Вдига вълка 300 км в час.
- Напика ли се бе?
- Неее.
- Е сега ще се насереш като ти кажа, че нямам спирачки!
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика:
- Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам.
- А, не не мога, уморена съм.
- Добре де, ако аз не позная ще ви дам $500.
- А не,... е добре хайде.
И така мъжът задал някакъв въпрос, блондинката не знаела и му дала $5.
Дошъл неиния ред:
- Кое е това нещо, което се качва в гората на четири крака и слиза на три?
Мъжът почнал да мисли, мислил, мислил нищо не измислил. Извадил лаптопа и почнал да рови. Но накрая се отказал извадил и й дал $500.
Дошъл негов ред:
- Добре де, какво е?
- Ами, и аз не знам - казала тя и му дала $5.
Учителят влиза в час и казва:
- Всички идиоти да станат...
Иванчо мислил мислил и станал. Учителят го попитал:
- Иванчо защо стана?!?
Иванчо му казал:
- Еми беше ми жал да ви гледам сам...
Двама пияници се срещат:
- Здрасти! Как посрещна Нова година?
- Ужасно: като подарък, събудих се под елхата.
- Че какво лошо - както винаги, на теб ти е традиция станало.
- Да, но не насред гората.
Жена казва на мъжа си:
- Знаеш ли че никотина е бавно действаща отрова?
- А ти какво искаш, да пуша стрихнин ли?
- Нашият шеф ще напуска...
- Откъде знаеш?
- Извика ме вчера и казва: "Ние с вас не се сработихме, Иванов."
Старшината :
- Защо минахте на червено?
Пияният шофьор:
- Защото от бялото получавам киселини.
Метеоролог диктува прогнозата за времето на секретарката си:
- Температурите ще са нормални за сезона, в почивните дни ще превали дъжд...
- Жалко, а ние се канехме да излезем на разходка с приятеля ми в неделя - казва секретарката.
- Е, добре, тогава задраскай дъжда.