Иванчо и Марийка били заедно от няколко месеца , но на Иванчо все не му излизал късмета...Питал Марийка постоянно, тя не и не!
Един ден се ядосал и си казал че тая няма да я бъде! Марийка много обичала като слиза по стълбите да се пуска по парапета.Отишъл Иванчо и забил един пирон на парапета.На другия ден Марийка се засилва и.... прас... на пирона, цялата се разпрала от долу...
Отива на лекар и доктора започва да я шие.Пита я Марийка колко да зашива , тя мислила, мислила и по край нея минала една страшна мед.сестра - посочила я Марийка и казала
-Ето, като на сестрата.
Тогава докторът се засмял и казал:
- Бегай, да се пуснеш още един път по парапета !!!
Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии гениталии. Слепият Джо пита:
- Кой си ти?
Тишина. Слепият Джо хваща гениталиите по-здраво:
- Кой си ти?
Отново тишина. Джо стиска гениталиите по-силно:
- Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: -Аз!
Джо стиска още по-силно:
- Кой аз? Тишина...
- Кой аз? - стиска още по-силно.
- П-педро.
- Кой Педро?! - стиска с две ръце Джо.
Тишина...
- Питам, кой Педро?! -и още по-силно стиска...
- Н-немият П-педро...