Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговор в театъра: - Тази вечер имаме много слабо посещение. - Къде има повече хора? В партера или на балкона? - На сцената са най-много.
Любими Герои 3,142 прегледа
Следващ →

Още вицове

В едно купе пътуват студент и грозновато девойче. Влакът наближава тунел. Момичето: - Ако ме целунете, ще викам. Стидента: - Аз също. Един цар имал три дъщери. Решил да ги омъжи и им дал по един лък и една стрела, и им казал: -В което царство падне стрелата, там ще се омъжите! Най-голямата стреляла, стрелата паднала в Златното царство с прекрасен принц, в двореца всичко било от злато. Омъжила се там. Средната сестра стреляла, стрелата паднала в Сребърното царство с прекрасен принц. В двореца всичко било от сребро. Омъжила се и тя. Най-малката стреляла, стрелата паднала в едно блато. Търсила я тя и накрая я намерила в устата на един жабок. Била чувала за принца превърнат в жабок от зла вещица и решила , че е той. Навела се да го целуне и да развали магията, но не се получило нищо, целунала го пак -нищо, целунала го трети път и пак нямало резултат. Тогава жабокът проговорил с човешки глас: -С целуване не става, май ще трябва да ми духаш! ! ! Из разговор между две мутри: - Тиква, вчера се пързалях с водни ски! - И как беше? - Абе в началото, когато бях до брега - беше добре. После, като влязох навътре стана много кофти. - Що бе? - Ами не стигат щеките до дъното... - Скъпи, бременна съм. - При доктора ходи ли? - Че той какво общо има? ББ е в Лувъра и разглежда. По едно време пита: - А тази картина как се казва - "Господ си държи ръцете в джоба и се бара за топките"? - Не, това е Венецианско огледало от 15-ти век.