Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо в първи клас. Втория ден казва на учителката: Госпожо,много съм умен, може ли направо да започна в 3-ти клас? Тя шокирана го води при директора. Ами да го изпитам колежке, те децата сега много знаят. Иванчо,колко е 3х3? 9 г-н директор! Провилно. Колко е 8х9? 72 г-н директор. Правилно.Колежке,това дете от втория ден знае за 3-ти клас. Да го преместим направо там. Г-н директор, нека да му задам два логически въпроса, за да бъда спокойна в оценката. Иванчо, какво е това, което кравата има четири, а аз имам две? Краката госпожо.. А какво е това Иванчо, което ти имаш в твоя панталон, а аз го нямам в моя? На директора му се кръстосали очите. Иванчо отговаря-моя панталон има джобове, а Вашия няма.. Браво Иванчо, отиваш направо в 3-ти клас! Излиза малкия и директора казва на учителката-що не го пратим направо в 5-ти клас-аз на последните два въпроса бях готов за други отговори..
Иванчо и Марийка 3,781 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един шаран отишъл на ресторант. Когато му дошла поръчката, той възмутено извикал: - Келнер, в мухата ми има супа... Ако наистина се търсеше начин да се повиши избирателната активност, щеше да има не томбола, а референдум с въпроси като: Да се намали ли броя на депутати от 240 на 100? Да има ли български войници в Ирак? Да се върне ли бюджетния излишък на данъкоплатците? Отива един мъж в полицията: - Жена ми изчезна! Полицая: - Откога? - Ами една седмица вече. - Защо чак сега идвате? - Бях се побъркал от кеф в началото... Учителката нарисувала на дъската ябълка и попитала: - Ученици, какво съм нарисувала на дъската? - Задник - отговорили учениците. Учителката се разплакала, излязла, след малко в стаята влетял директорът и се развикал: - Защо сте разплакали новата учителка и кой е нарисувал този задник на дъската? В борбата с корупцията главното не е победата, а участието...