Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отдавна некъпан войник се прибира на автостоп към Самоков. Около Пасарел спира кола, управляванa от възрастен мъж. - Дядо, закарай ме до Самоков! Вече от трета кола ме изхвърлят защото много съм миришел. - Сядай, моят нос отдавна вече не работи! След 2 - 3 километра дядото спрял колата и рекъл: - Слизай! - Ама нали носът ти не работи! - Да, ама ми се насълзяват очите и не виждам пътя!
Разни 2,670 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо турчина , Бай Ганьо Американеца и Бай Ганьо българина влезли в една пещера. Там видяли стая пълна с комари. Влязъл Бай Ганьо турчина , ужулили го , излязъл. Влязъл Бай Ганьо американеца , ужилили го , излязъл. Влязъл Бай Ганьо българина , постоял два дена там и излязъл. Тогава Бай Ганьо турчина и Бай Ганьо американеца го попитали: -Как стоеше два дена в стаята с комари , а нямаш нито една пъпка. -Пръднах и всичките ги убих. Странно, но факт: на въпроса "Имате ли навършени 18 години?" в интернет все още няма един отговор "Не". Съдията: - И вие твърдите, че вашият мъж, който в момента стои пред нас на патерици, ви е пребил? Жената: - Ами, когато започна, той още не беше с патерици. След ядрен удар не карайте комбита със стърчащ от капака електрически стълб! в отговор на: Обява: Искам да сложа мой банер в страницата about:blank. Колко ще струва и към кого да се обърна? Най-вероятно трябва да се обърнете към Чък Норис :)