Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба меца отворила хранителен магазин в гората. Един ден Зайо Байо й поискал едно кило сирене и тя му дала... На следващия ден пак се повторило така, само че с 2 кила сирене... Третия ден с 3 кила... Накрая баба Меца не издържала и го попитала: - Абе Зайо какво го правиш толкова това сирене??? Зайо й рекъл: - Ела да ти покажа.. Завел я той нейде из гората и й показал една дупка, а там някакво животинче набивало сирене... На гледката баба Меца не издържала и попитала: - Зайо какво е това? А той отвърнал: - Не знам ама глей как яде сирене.
Животни 3,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Келнер, кухнята ви навярно е много чиста. - О, благодаря ви. Кое ви кара да мислите така? - Ами всичко, което сервирахте, мирише на сапун. Габровец телефонирал на приятел. - Свободен ли си днес? - Да. - Утре на обяд? - Свободен съм. - А в други ден? - Не, защо питаш? - Исках да те поканя на обяд. Двама цигани си приказват за секс и единият вика: - Абе ти чувал ли си за групов секс? - Не, какво е това? - Ами ние веднъж опитахме Събрахме се, значи, петима мъже и пет жени в една стая. Угасихме лампата, всички се съблякохме - И какво? - Ами нищо - всички си седяхме до дрехите да не ги открадне някой. Две кексчета се пекът във фурна и едното казва: — Ох, колко е горещо тук! A другото тговаря: — Я, говорещо кексче!!! Димитър Цонев и Симеон Кобурготски си говорят след изборите. - Митко, даже томболата не помогна за висока избирателна активеност. - Ами явно хората са очаквали поне безлихвен кредит от 5000, а не GSM-и от по 100лв.