Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обир в “McDonald’s”. - Всички пари от касата в торбата! - За тук или за вкъщи?
Професионални 7,535 прегледа
Следващ →

Още вицове

След като обсъдиха проблемите с корупцията, депутите признаха, че рушветите са доста занижени. Един човек се изгубил по средата на Сахара ... вървял,вървял и гледа една палатка.Влиза вътре и що види - Хитлер и Химлер стоят и говорят нещо. Човекът ги пита: -Абе вие не сте ли умряли?! Химлер: - Не , ще правим 3-та световна.Намислили сме да избием 3 милиона евреи и 9 камили. Човека: - Е, защо 9 камили бе? Хитлер на Химлер: - Е , аз казах ли ти , че никой няма да пита за евреите Съдебната ни система е нещо като държава в държавата... Иванчо с една голяма синина на окото. Гошо го пита: -Кво става, аверче, кви са тия паважни екземи по лицето? -Абе, сбихме се с комшията Пешо! -Чакай, бе пич! Ти си три пъти по-як от него, как така ще те търкаля? -Да, ама той имаше нож в ръката! -Ами, що не хвана и ти един нож? -Ами, аз държах с двете ръце жена му за циците... Умните хора не се обиждат, а веднага почват да планират отмъщение.