Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отишли две чукчита на лов и утрепали един голяяям морж. Хванали го те за опашката и почнали да го дърпат към къщите си, но зъбите на моржа се забивали в леда и те едвам едвааам го мърдали. Вървяли така ден, после втори и на третия ден срещнали един бял човек, който им казал: - Абе много сте тъпи бе!!! Дърпайте моржа за зъбите, така няма да му се забиват в леда и ще става много по-лесно... Чукчитата послушали белия човек, хванали моржа за зъбите и започнали да го дърпат. Дърпали ден, дърпали два и на третият ден едното чукчи казало: - Гледай колко са били умни тея белите хора не ги усетихме тея три дена, сега много по-лесно го дърпаме тоя морж. - Абе умни, умни ама като го хванахме за зъбите се върнахме там където го убихме...
Разни 2,103 прег.
Виж целия →
Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата!
Други 2,545 прег.
Виж целия →
Доктор Уотсън се срещнал със стари приятели и решили да пийнат, за да полеят срещата. Унесени в спомени, се натряскали здраво и решили да хванат баскервилското куче и да го изнасилят. Речено-сторено, отишли в блатото, хванали баскервилското куче и го изнасилили. На другата сутрин го цепи яко главата, слиза в кухнята да пие кафе, а там го чака Шерлок Холмс - Драги Холмс, няма да повярваш какво правих снощи… - Срещнал си стари приятели, напили сте се и сте ходили да изнасилите баскервилското куче. - Холмс, ти ме изумяваш. Как разбра? - Да си виждал куче да пуши лула, идиот такъв?
Шерлок Хоумс 11,468 прег.
Виж целия →
Червената шапчица, Джоузеф Хелър - А пък на мен името ми е Вълк Вълк Вълк - интимно отвърна вълкът, - ти да не си медицинска сестра? - Не съм, но те каня при баба - отвърна тя загадъчно. - Ти си луда! - Защо да съм луда? - Защото не мога да дойда - пламенно отговори Вълк Вълк Вълк. - Защо? - Защото съм девствен! - Че какво общо има това с баба? - Никой не кани вълк при баба си при такова положение. - Аз те каня! Каня те у баба си! - Не, не мога да дойда. - Защо не? - Защото си луда. - Защо да съм луда? - Защото искаш да дойда при баба ти. Червената шапчица набръчка чело: - Не искаш да дойдеш, защото съм луда, а смяташ, че съм луда, защото искам да дойдеш, така ли? - Si.
Червената шапчица 9,730 прег.
Виж целия →
Летят Бай Ганьо, Турчина и американеца в самолет, но изведнъж единият двигател на самолета се разваля. Пилотът казва на притеснените пътници: - Не се тревожете, просто трябва да изхвърлите нещо от багажите си, за да не тежи. Американеца започва да хвърля коли. Другите го гледат и му викат: - Защо хвърляш тия коли бе, луд ли си? А той им казал: - Спокойно ние в Америка ги имаме много! Турчина хванал и започнал да хвърля куфари със злато. Другите пак го питат: - Защо хвърляш златото бе? А той: - Ние в Турция имаме достатъчно! Накрая българина чудел се какво да метни и като не измислил, хванал турчина и го метнал. А другите му викат: - Абе луд ли си бе, защо метна турчина!? А Бай Ганьо се засмял и казал: - Спокойно ние в България ги имаме много!!!
Бай Ганьо 6,997 прег.
Виж целия →
Киркор веднъж минавал покрай блока на Гарабед и видял него и жена му на терасата на апартамента.Решил да си направи шега с тях и подвикнал: - Здрасти,Гарабеде! - Здрасти,Киркоре! - Какво правите вие с жена ти на терасата? - Нищо.Седим си и гледаме навън. - Сигурен ли си? - Да. - А аз като ви гледам така,май се чукате,а? - Ааааааа!Няма такова нещо,Киркоре!Бъркаш се! - Ама оттук ми прилича,че се чукате!Ела долу да видиш! Докато Гарабед слизал пред блока,Киркор се качил в апартамента и изчукал жената на Гарабед.Пристигнал долу Гарабед и вика: - Брей,Киркоре,ма то наистина прилича все едно се чукаме!
Киркор и Гарабед 11,926 прег.
Виж целия →
От командировка в Москва към Сибир се прибират руснак, евреин и чукча. Руснакът изпил всичките си пари в Москва и се чуди как да се напие. И рекъл на чукчата: - Чукча вие сте древен и мъдър народ. Аз ще ти задам един въпрос, ако ми отговориш аз ще ти дам една рубла, ако не, ти ще ми дадеш една. Какво е това мъничко червеничко с зелена дръжчица? - Не знам! - отговорил чукчата. Ама можеш ли да се напиеш с една рубла. - Чукча вие сте древен и мъдър народ, хайде ще ти задам още един въпрос. Какво е това две мънички червенички с две зелени дръжчици? Чукчата пак казал: - Не знам! - Две череши бе чукча- казал руснака взел парите и отишъл да пие. След 1 час се връща клатушкай се и чува от купето евреина: - Чукча вие сте древен и мъдър народ, хайде ще ти задам още един въпрос, и ако ми отговориш аз ще ти да една рубла, ако не ти ще ми дадеш една. Какво е това 564 малки червенички за 564 зелени дръжчици?
Чукчи 5,798 прег.
Виж целия →
Капитан на боен кораб усетил, че под тях плува подводница. Веднага изпратил водолаз да провери, чия е подводницата. След половин час водолаза излиза и докладва: - Това е японска подводница! - Как разбра? - Ами цялата е изписана с йероглифи! - Е, кво от това, малко ли страни използват йероглифи. Върни се да провериш отново! Връща се водолаза във водата. След 15 минути излиза и докладва отново: - Подводницата е английска! - Как разбра? - Ами вътре говорят на английски. - Е, кво от това бе, сега половината свят говори на английски. Бързо влизай във водата и разбери най-после, чия е тая подводница! След малко водолаза излиза и с облекчение докладва: - Чукотска е! - Как разбра бе? - Ами почуках на люка и те ми отвориха!
Чукчи 4,932 прег.
Виж целия →
Иванчо имал съученик Пешко, който нямал уши. Бащата на Пешко все се оплаквал на родителите на Иванчо, че той постоянно се подиграва на сина му и момчето става от ден-на ден по-зле. Иванчовият татко го предупредил, че ако разбере, че той се е подигравал на Пешко, ще яде голям бой. Иванчо отива на училище, среща Пешко и го пита: - Мараба Пешко, как си с очите? - Ами, добре съм - му отговаря той. - Добре, а след 10 години как ще си с очите? - Ами, пак добре. - Добре, а след 50? - Е, евентуално ще сложа очила. Иванчо снисходително го помилвал по главата и му казал: - Къде бе приятелю? Къде ще ги сложиш тия очила?!?
Гадории 5,541 прег.
Виж целия →
Един скелет избягал от гробищата и решил да се погаври с живите хора. Точно пред гробището намерил един фас лапнал го и гледа пред него на една опашка пенсионери. Отишъл той до последния бутнал го по рамото и му казал: - Ей ш-ш, да имаш огънче случайно? Пенсионера като видял скелета получил инфаркт и се строполил на земята. Скелета се изкефил много и така изпонатръшкал половината опашка. Много му харесало и решил да се поразходи из града да се погаври и с другите хора. Както си вървял скелета, гледа някъв пиян се подпрял на един стълб. Отишъл той при човека бутнал го по лявото рамо и му казал: - Ей ш-ш, брато, да имаш огънче случайно? Пияния го погледна и му дал огънче. Скелета се учудил изгасил фаса и отишъл от другата му страна и пак го бутнал и му поискал огънче. Пияния му дал и този път. Скелета се ядосал, застанал пред него у му викнал: - Абе брато, дай едно огънче бе! А пияния си надигнал главата и му казал: - Абе момче, стига си пушил. Я се виж на какво си заприличал!
Пиянски 2,230 прег.
Виж целия →
Даниел Боримиров толкова го било срам от позорните загуби на Левски в Шампионската лига, че не можел да излезе от вкъщи. Един ден обаче решил да се поразходи като се маскира. Сложил си той перука, тъмни очила, малко грим и тръгнал. На улицата пред блока стояла една баба и си бъркала в носа. Минавайки покрай нея тя му казала: - Здравей Боримиров! Боримиров много се изплашил и си казал: - Лелее щом тая откачена грозотия с криви крака ме позна, значи всеки би ме познал! Трябва да се маскирам по-добре! Прибрал се той вкъщи и се гримирал още повече, облякъл трикото на жена си, обул поовехтели дупчени обувки и наметнал небрежно един шал на Славия. Излязъл на улицата и си казал: - Тая мръхла ако пак ме познае се прибирам и няма да излизам повече! Но минавайки покрай нея тя пак се провикнала: - Здравей Боримиров! Боримиров се ядосал и я попитал: - Бабо, кажи ми моля те, как ме позна с тези очила? - Е как няма да те позная бе, аз съм Топузаков!
Спортни 3,633 прег.
Виж целия →
Отива Аишето при доктора и се жалва: -Докторе, казваш какво да правя вече защото и аз незнам. Мойто Асан седем парчета вече направи и спиране няма, не сдаржам вече! Доктора я съжалил жената и и казал: - В го изпрати Асан при мен! Отива Асан пр доктора и той започва: - Абе Асане, ти какво смяташ да я правиш тази жена бе човек? Ще я сасипеч с тези деца! Спри се малко! Асан: - Ааааа, как да спра бе докторе като на него ства хубаво? Доктора: - Слушай сега Асане! Отиваш в аптеката и си купуваш едни гумени работи презервативи им викат! Слагаш го преди да напънеш Айшето и няма да има проблем! Асан го погледнал учудено: - Анаааа, докторе ти полудя ли бе? Все едно да ближа мед през буркана. Няма да стане! -Добре , добре -казал доктора -Ще ти кажа един друг начин! Караш както си знаеш и когато ти стане най хубаво дарпаш навън! Асан ококорил очи и рекъл: - Ееееееееее, абе докторе ти хептен плудя бе! На мен тогава ми идва да влеза с цървулите вътре , ти викаш да дърпам навън! ! ! :)
Семейни 3,037 прег.
Виж целия →
Пожар в осеметажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: - Айде скачайте, ама една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката естествено се разпльокала. После викнали нагоре: - Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: - Да, бе да, да не съм луда, нали видях какво направихте. Пожарникарите: - Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Айде скачай! Подлъгала се и брюнетката, и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е много грозна и пак дръпнали платнището. След малко викнали на блондинката: - Ти какво, да не смяташ да останеш горе? Айде скачай! - Ще скоча, ама оставете платнището и се дръпнете най-малко на трийсе метра, да не може да го дръпнете.
Блондинки 3,072 прег.
Виж целия →
Жена навлязла с колата си в малко градче и в този момент един койот се шмугнал пред колата. Тя скочила върху спирачките, заковала на място и тъкмо си поела дъх и възстановила равновесието си, когато пред колата прибягал каубой, хванал койота за задните крака и започнал лудо да го чука. - Господи! - възкликнала жената и се втурнала да търси канцеларията на шерифа. Видяла колата му паркирана пред местната кръчма. - Ясно каква е работата - измърморила тя и връхлетяла буреносно вътре. Веднага забелязала един много стар човек, който спокойно си биел чекия в ъгъла. На бара стоял шерифа и кротко си пиел питието. - Що за перверзен град е това? - започнала обвинително тя. - Още при навлизането си в града видях как един каубой измъчва бедното животно. А тук възрастният мъж мастурбира съвсем спокойно на публично място. - Е, госпожо - отвърнал спокойно шерифът. - Нали не очаквате човек на неговата възраст да тръгне да гони койоти?
Черен хумор 2,620 прег.
Виж целия →
Млада двойка излязла на среща с новата кола на мъжа. След няколко километра той се обърнал към приятелката си. - Ако вдигна сто и петдесет километра в час, ще се съблечеш ли? Тя отговорила, че навярно ще е забавно, и младежът настъпил газта. Когато вдигнал сто и петдесет километра, момичето започнало да се съблича. Разсеян от голотата й, той откъснал очи от пътя за миг и се блъснал в един храст. Момичето се разминало без драскотини, но дрехите й останали затворени в колата при приятеля й. - Иди да потърсиш помощ! - извикал той. - Не мога - отвърнала тя. - Чисто гола съм. Забелязал едната си обувка навън, младежът я посочил. - Прикрий се с нея и иди за помощ. Моля те. Тя вдигнала обувката, покрила се с нея и изтичала до най-близката бензиностанция. - Помощ! Помощ! - извикало момичето на възрастния служител. - Приятелят ми се заклещи! Бензинджията погледнал обувката и казал: - Съжалявам, госпожице, влязъл е много навътре.
Разни 2,092 прег.
Виж целия →
Дмата студенти по атомна физика имали през семестъра само шестици и убедени в своите знания, решили преди изпита не както всички останали, да седнат да преговаря и да учат, ами да се напият като свине. След въпросната вечер, се събуждат на другата сутрин много след като е минал изпитът. Знаейки какво ще ги направят техните родители решили да се помолят на изпитващия да им даде втори шанс, като се извинили с това, че са ходили до далечно място и на връщане са спукали гума, а са нямали резервна и е трябвало да се прибират на стоп. Склонил се преподавателя и им дал втори опит. Идват в определения ден двамата изяли учебниците с кориците. Разделил ги изпитващия в две стаи отделни всеки сам, след което им дал изпитните листовки. Първи въпрос 5 точки: От какво е изградено ядрото на атома? - Хехе, това е много лесно - помислили си двамата студенти. Втори въпрос 95 точки: Коя гума сменяхте?
Студентски 3,581 прег.
Виж целия →
Човек заминава в командировка в Париж. Естествено още първата вечер отива на посещение в публичен дом. На сутринта излиза с щастливо изражение на лицето, пресича улицата и в продължение на половин час наблюдава от тротоара прозореца на стаята, в която е бил цяла нощ. През цялото това време от лицето му не слиза щастливото изражение. Изведнъж лицето му помръква, физиономията му става кисела и той с отвращение се изплюва на тротоара. Към него се приближава полицай и го глобява 50 франка. Мъжът се прибира вкъщи и още от вратата жена му го почва: - Ела тука, кучи сине! Сигурно си мърсувал през цялото време, докато беше в Париж. И сигурно нито веднъж не си се сетил за мене? - Скъпа, абсолютно не си права. Първо, не съм мърсувал през цялото време. И второ, спомних си веднъж за тебе и ето ти една квитанция за 50 франка като доказателство...
Семейни 1,292 прег.
Виж целия →
В една гора стоят и си приказват Прасчо и Мечо пух. - Аве Мечо, откаде да си взема малко мед да ям, че съм много гладен. От два дена нищо не съм ял! - Прасчо, слушай сега понеже си ми приятел ще ти кажа. Накрая на гората има едно дърво на което има кошер и ше можеш да ядеш. - Ами ко да прая с пчелите като излязат. Къде ще се скрия? - питал Прасчо. - Риташ кошера и тръгваш да бягаш, зад хълма има едно езеро, влизаш вътре, пчелите ще стоят малко и ще си тръгнат. След това ще излезеш. Благодарил му Прасчо и тръгнал. Стигнал дървото, ритнал кошера и Пчелите излязли и почнали да го гонят. Бягал Прасчо минал хълма, обаче езеро няма. Продължава да бяга - езеро пак няма. Накрая го стигнали пчелите и му ебали мамата. След два часа, едвам вървейки, той се върнал при дървото с меда. Пред дървото стоял Мечо пух, който се излегнал, а до него стоял празен кошера с меда. Прасчо през сълзи го пита: - Мечо Пухм защо ме излъга, нали бяхме приятели? - Млакни ве свиня, не виждаш ли, че ми е тежко?
Животни 2,069 прег.
Виж целия →
Един борец си кара мерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца: - Какво има? - пита бореца. - Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? - го пита този от трабанта. - Ама аз нямам тостер! - му отвръща бореца. - Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш тостер? Бореца се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца: - Ще ми стоплиш ли супата че ми се е развалила печката? - го пита този от трабанта. - Ама аз нямам печка! - му отвръща бореца. - Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш печка? - се възмущава човека. Тогава бореца се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този пат бореца чука на прозореца на този от трабанта, човека се показва: - Какво искаш? - Няма ли да ме помолиш още нещо? - го пита бореца. - Ееее! За това ли ме изкара от банята? - се възмущава човека с трабанта...
Борци 4,026 прег.
Виж целия →
Вежливото таралежче си вървяло през гората и срещнало Костенурките Нинджа. То се поклонило и учтиво поздравило: - Здравей, Леонардо! - Здравей, Ежко! - Здравей, Донатело! - Здравей, Ежко! - Здравей, Микеланджело! - Здравей, Рафаело! - Здравей, Ежко! И таралежчето продължило нататък и срещнало Teen Titans. Пак почнало да поздравява: - Здравей, Робин! - Здравей, Ежко! - Здравей, Рейвън! - Здравей, Ежко! - Здравей, Бийст Бой! - Здравей, Ежко! - Здравей, Старфайър! - Здравей, Ежко! - Здравей, Сайборг! - Здравей, Ежко! Вежливото таралежче продължило напред и налетяло на Бременските музиканти и пак почнало: - Здравей, магаре! - Здравей, Ежко! - Здравей, куче! - Здравей, Ежко! - Здравей, котка! - Здравей, Ежко! - Здравей, петел! - Здравей, Ежко! И таралежчето продължило още по-напред и срещнало Али Баба и 40-те разбойници. То пак почнало: - Здравей, Али Баба! Но Али Баба извикал: - Писна ми от тебе!
Животни 1,825 прег.
Виж целия →