В МВР със сигурност има и поне няколко честни и почтени човека. Но никой не знае кои ли са те...
Мутра и поп се удрят с колите...
Мутрата ядосан налита на бой..
Попа казва
- Спокойно чадо, всичко ще си платя , нека сега пийнем по едно - и извадил бутилка ракия от багажника.. Мутрата се успокоила , взел бутилката и ударил един голям гълток и казал
-Аааа айде сега да се разберем за парите
-Добре чадо, само момент че повиках полицията...
Пена от с. Долна баня се хвали на Събка:
- Събке, вече си избрах един семеен лекар!
А Събка отговаря:
- Аз пък си избрах един несемеен!
Една эаекваща костенурката и лисицата станали най-добри приятели.Един ден лисицата лигнала на едни релси и каэала на костенурката:
- Аэ ще подремна малко!Когато чуеш че идва влак ме сабоди да се драпна!
- Добре!-каэала костенурката.
Минали няколко часа и костенурката чула че иава влак и каэала:
-В-в-в-в-в-в-въъъъъъъ как я смаэа!!!!!!!!!!!!
Гледам го пингвин, обръщам го Гвинпин.
Има такава грузинска мъдрост: "Ако искаш да вземеш правилно решение, посъветствай се с жена си и направи точно обратното!"
Да пием за нашите жени, които ни помагат да намираме правилното решение в сложни ситуации!
12 души борци отиват на лекар и всичките имат дископатия.
- Абе, юнаци, какво толкова сте вършили? - пита лекарят.
- Ми шефът вчера вика: "Оня ТИР да го вдигнете във въздуха!". И ние цяла нощ го държахме.
След резултатите за интелекта на нациите, може да се твърди, че интелекта на една нация е обратнопропорционален на дълбочината на дупките по пътищата (Германия са без грам дупки - първи по интелигентност, България с най-дълбоките дупки - последни по интелигентност).
Само от МЕНСА България твърдят обратното, че дупките може да са проява на висок интелект.
Двама програмисти забиват пирони. Единият ги подава, а другият ги удря с чука. По едно време подава единия пирон с главичката напред.
- Хм, тоя пирон май нещо е повреден?
Колегата му го оглежда с вид на експерт и казва:
- Не бе, просто тоя пирон е за отсрещната стена.
Малцина знаят, че медузите - това са изгубени контактни лещи на кашалотите.
В Ангола е открит първия солариум. За негри - 50 процента отстъпка.
Правим обувки с кожа на клиента!
Надпис на обущарско ателие
Търся враг, който ще ми дава вечерята си.
Вселената има край! Чък Норис го е определил!
На село...
В селото се появила страшна красавица, когато минела по мегдана всички въздишали по нея: божествена е, красива е, хубава е... обаче когато попа на селото я види все се кръсти. Един ден, селянин отишъл при попа, докато красавицата се разхождала по мегдана, и запитал:
-Дядо попе, нали я виждаш, съвършена е, защо когато минава от тук ти се кръстиш, нали и ти си човек, нямаш ли помисли?
-Еееех, чадо-чадо! Аз се моля, на горния, да ми падне на долния, с едното краче от ляво, а с другото от дясно...
Вървят двама войници, а срещу тях старшина. Единият войник ръга другия в ребрата:
- Искаш ли да си направим майтап със старшината?
- Стига бе, не ти ли стига оня майтап с декана?
Човек влиза в зоо магазин за да си купи папагал:
- Колко струва този?
- 1000$.
- Защо е толкова скъп?
- Знае френски.
- А този?
- 2000$. Знае френски и английски.
- Добре де, онзи какво знае, че струва 3000$.
- Нищо... но другите два го наричат "шефе"!
Яка мацка с лъскаво кабрио, облечена със супер дрешки и накичена със скъпи бижута, качва една монахиня на стоп.
Монахинята по пътя полюбопитствала как мацката си осигурява този висок стандарт на живот. Тя й отговорила:
- Ами много просто, имам си 3-ма любовници. Единият ми купи колата и я поддържа, другият ме облича по последна мода, третият ми купува бижута и ми дава парички за харчене.
След като се прибрала в манастира, монахинята се замислила дълбоко върху нейните думи. На здрачаване, някой подраскал на вратата й, а тя се провикнала:
- Ооооу, Инокентий, я да ми се махаш с тея вафли!
Как ме мъчи всеки ден тоз’ въпрос трагичен: ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен?...
След основното почистване се изясни, че котаракът не е имал тридневен запек...