Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една эаекваща костенурката и лисицата станали най-добри приятели.Един ден лисицата лигнала на едни релси и каэала на костенурката: - Аэ ще подремна малко!Когато чуеш че идва влак ме сабоди да се драпна! - Добре!-каэала костенурката. Минали няколко часа и костенурката чула че иава влак и каэала: -В-в-в-в-в-в-въъъъъъъ как я смаэа!!!!!!!!!!!!
Животни 3,214 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа! Току що ми се обади личният лекар и ми съобщи, че ми остават 7-8 часа живот. Искаш ли да отидем в някой скъп ресторант и след това да си вземем стая в хотел... - Да, бе! Много ти е лесно на тебе... нали няма да ставаш утре за работа... Бивш полицай си открива бакалийка на село. Разносвача стоварва стоката и получава парите: - Божеее,най-сетне се обърнаха ролите, доживях КАТаджия на мен пари да дава! Конят на един селянин се разболял и той взел лекарство от ветеринаря. След час обаче се върнал и поискал от същото лекарство. - Защо? - учудил се ветеринарят. - Нали ви казах да сипете праха в една тръбичка и да го духнете в гърлото на коня! - Да, докторе, но конят духна пръв... Съдията към подсъдимия: - Защо удушихте тъща си? - Писна ми от нея! Не можех да я понасям повече! - Нима това е повод да се убие човел? Моята тъща, например, е една долна твар, кучка проклета, пълна глупачка.... значи - една година условно! Потъва кораб. Всички тичат в паника освен една лелка. Питат я: - Ще се спасим ли? - Не, не мисля. - Защо така? - Предполагам, че това е края. На моя зет много му върви.