Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Корабокрушенец седи на необитаем остров и се обръща към близката палма: - Кълна се, ако не беше ти, Миме, отдавна да съм се побъркал.
Разни 1,738 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един българин отишъл в Америка. Като слязъл от самолета му се доходило по голяма нужда. Влязъл той в тоалетната и к’во да види - няма тоалетна чиния. Изсрал се на плочките и като го погледнал не му харесало. Сложил си изпражненията в чорапа и започнал да го върти да ги сбие малко. Обаче чорапа се скъсал и всичко се разплескало по стената... След пет минути влиза един негър. Българина му вика: - Ей, брат, ако изчистиш тук ще ти дам 10 долара. А негъра му отговаря: - Аз ще ти дам 50, ако ми кажеш как си насрал стените! Пощальон носи препоръчано писмо и звъни на вратата. Отваря десетгодишно момче с цигара в устата и бутилка бира в ръка. Пощальонът учудено попитал: - Аааа...родителите ти вкъщи ли са? Момчето небрежно си изтръскал цигарата на пода и намигайки казал: - Ти как мислиш? Идва при психоаналитика клиент. Ляга на кушетката и ..мълчи. Психоаналитикът търпеливо чака. Минава един час в абсолютна тишина. Клинетът мълчаливо става, остава 50 долара и сбогувайки се си тръгва. На следващия ден ситуацията се повтаря. И така още няколко пъти. Накрая психоаналитикът не издържал и пита: - А все пак няма ли да разкажете какво ви безпокои? Клиента: - Жената, докторе . Не млъква за минутка. А тук при вас е толкова хубаво. Тихо... Във влака пътуват студент и стар еврейски равин. Студентът попитал: - Извинете, колко ви е часа? Равинът не отговорил нищо, обърнал се на другата страна и заспал. На другата сутрин студентът попитал: - Извинете, защо вчера не ми казахте колко е часа? - Знаете ли, аз си помислих: ако ви кажа колко е часа, вие разбира се, ще ме попитате за къде пътувам. Аз ще ви отговоря, че за Варна. Вие ще кажете, че и вие пътувате за Варна и че нямате къде да пренощувате. Аз, като културен човек, ще ви поканя у дома. През нощта вие ще съблазните дъщеря ми и ще се наложи да се ожените за нея. Така си помислих и реших: за какво, по дяволите, ми е зет без часовник? Турист се регистрира на рецепцията на хотел. — Администратор! Какво е това, което пълзи по регистрационната ми карта? — Бълха, Господине? — Нямам нищо против, че в хотела има бълхи. В много хотели ги има, вече съм свикнал. Но когато бълхите излизат, за да видят, в коя стая ще се настаня – това вече е прекалено!