Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Корабокрушенец седи на необитаем остров и се обръща към близката палма: - Кълна се, ако не беше ти, Миме, отдавна да съм се побъркал.
Разни 1,737 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещнали се двама приятели след много години.Единия попитал другия: -Здрасти наборе, как си? Като те гледам, още хляб има в тебе! -Абе то хляб има,ама салам вече няма... Питат ББ за цената на газа защо е толкова висока, при положение, че Русия твърди, че ни дава добра цена: - Наредил съм на експертите да проверят. Все пак сме само от година на власт. Дайте ни още 100 дни... Мъж чака жена си пред кабинета на доктора. След половин час, вече изнервен, влиза и вижда жена му гола седи в скута на доктора. - Какво е това? Веднага обяснете? - крещи разгневен съпругът.- Защо жена ми седи във вас? - Изслушвам й оплакванията. - Тогава защо е гола? - Съжалявам, но това е лекарска тайна. Лятото обичам да правя на плажа пясъчни замъци от цимент. И после чакам да притичат дечицата да ги ритат.. Стои Mечо на ръба на една пропаст и вика: — Прасчооо, Прасчооо… Минава Mагаренцето Йори, вижда Мечо и го пита: — Мечо, защо викаш така. Мечо продължил да си вика, без да обръща внимание на магаренцето. Йори отново попитал: — Мечо кажи ми защо викаш, иначе ще те набия. Мечо отново не обърнал внимание на Йори и продължил да вика, стоейки на ръба на пропастта. Йори се ядосал, засилил се с всичка сила към Мечо, за да го блъсне. Мечо обаче се отместил и Йори паднал в пропастта. Мечо започнал отново да вика: — Магаренцееее, Магаренцеее…