Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иван спи спокойно, защото си е платил всички данъци. Пешо спи спокойно, защото съвестта му спи. Ако няма разлика, защо да плащаш?
Черен хумор 2,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да вземаш това, което не можеш да дадеш, е грабеж! Един програмист се трудил над една програма дни на ред накрая му писнало качил се в колата и отишъл в една планина. Започнал да се катери, стигнал върха и вика: - ЕХОООООООО! (никакъв отговор) - ЕХОООООООООООООООООО! (пак никакъв отговор) - ЕХОООООООООООООООООООООООООО! - @ECHO is On. И в секса е като в спорта - главното е не победата, а участието... Всички футболисти в договорите си имат клауза за заплата, само Дейвид Бекъм има клауза за ... пенсия. Зайо Байо влиза в горската кръчма и казва: — Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат и мълчат. На другия ден Зайо Байо пак влиза в кръчмата и казва на силен глас: — Тук някой ще яде бой! На лъвът му омръзнало, станал от масата, излязал навън и ступал Зайо. Когато Зайо Байо влязъл, изтупвайки праха от себе си, промърморил: — Абе, аз ви казах, че някой ще яде бой.