Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос: - Защо сумистите си бръснат краката? Отговор: - За да не ги бъркат с фенките на ЦСКА!
Спортни 3,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо пита баба си: - Бабо, ти изневерявала ли си на дядо? - Каква съм склероза - казва бабата, отваря гардероба и от там пада един скелет. Накарали лудите от една лудница да скочат в празен басейн. Всички скочили само един останал. Питали го лекарите: - Що не скочи бе? - Не мога да плувам... Играят карти 5-ма садисти. По едно време идва детето на единия: - Тате, тате, дай пари за сладолед! - Махни се, играя карти! След 10 мин: - Тате, тате, дай пари за сладолед, моля тееееее! - Махни се, играя карти! След 20 мин: - Тате, тате, дай пари за сладолед, дее аре бе, татиииии! Става, лови го за главата, хвърля го, удря го в стената, рита го, направо го смазва от бой. Връща се на масата, подсмихва се и казва: - Абе деца, кво да ги правиш! Семейство отива на гости на друго семейство в съседен град. Останали да пренощуват. Леглата обаче не стигнали за всички и се наложило синът на гостуващото семейство да спи в едно легло с дядото на домакините. Заспали всички, а към 3 часа сутринта дядото почва да крещи: - Жена, дайте ми жена, веднага ми дайте жена. Спящият до него младеж се събужда и казва: - Слушай, дядка, първо на първо - къде да ти търся жена в три часа сутринта, второ на второ - ти си на повече от 90 години, и трето на трето - що не си държиш твоя, а си хванал моя... - Вълнуваш ли се? - Да. - За първи път ли ти е? - Не, и друг път съм се вълнувал...