Група борци е на почивка на Малдивските острови. Взимат яхта под наем и отиват да ловят риба. По някое време до тях се доближава полицейски катер:
- Ей, вие, на яхтата, имате ли разрешение да ловите риба?
- Нямаме.
- Тогава ще ви глобяваме.
- Ама ние не ловим риба. Ние сме екологични активисти и прочистваме дъното от боклуци.
- Какви са тези въдици тогава?
Вадят ги и показват - на края на кордата закачени магнити. Полицаите си отиват. Борците коментират доволни:
- Ей, добре че днес бяхме излезли да ловим риба-чук!
Мутра и поп се удрят с колите...
Мутрата ядосан налита на бой..
Попа казва
- Спокойно чадо, всичко ще си платя , нека сега пийнем по едно - и извадил бутилка ракия от багажника.. Мутрата се успокоила , взел бутилката и ударил един голям гълток и казал
-Аааа айде сега да се разберем за парите
-Добре чадо, само момент че повиках полицията...