Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пена от с. Долна баня се хвали на Събка: - Събке, вече си избрах един семеен лекар! А Събка отговаря: - Аз пък си избрах един несемеен!
Лекари 3,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима старци болни от Паркинсон се срещат в градинката. - Братлета много лошо бе. Докато си изям супата и всичко се разлива. Все съм си гладен! - казва първия. - Абе не е чак толкова лошо, бе! Аз като пия, повечето ми се разлива и не се напивам никога. - законтрил го втория. - Направо си е супер. Аз докато се изпикая и се изпразня поне два пъти. - изрепчил се третият. Хасан се оплаква на приятел: - Говори се, че искат да махат буквата \"х\" от азбуката! Ами сега! - Вай, Асане, верно бе! Как ще пишем \"хасфалт\"? BMW подминава колоездач с около 110 km/h. След секунди колоездача подминава автомобила с бясна скорост. Шофьорът го приел по-навътре - как смотано колело ще изпревари почти чисто новия Баварец и надул газта. Скоростта вече е 140 km/h. Картинката се повтаря отново и отново. Велосипеда няма за нищо немското возило. 215 km/h е вече скоростта, с която автомобилистта подминава велосипедистта, спира, излиза от колата и махва с ръка на колоездача. С триста зора успява да спре и веднага бива обсипан от въпроси, как аджаба той успява да изпревари BMW, летящо с 200 km/h. И веднага последвал отговор: - Ами ако престанеш да ми закачаш тирантите, докато ме изпреварваш и аз ще спра да те изпреварвам... От полицейските хроники - Снощи в pестоpант “Кошарите” се състояла престрелка между две враждуващи престъпни групировки. Дежурните полицаи, намиращи се в близост до местопроизшествието, успели да избягат. Дяволът хванал американец, руснак и българин. Казал им, че ще ги прати в ада. Единственият им шанс е в една стая с две големи стоманени топки да направят нещо странно и ще ги прати в рая. Първо влезнал американецът и след 5 минути влезнал и дяволът. Американецът държал едната топка в лявата ръка, другата на главата си. Дяволът казал: - Това вече съм го виждал! И пратил американеца в ада. След това в стаята влезнал руснака. След малко влезнал дяволът и заварил руснакът с едната топка на корема, а другата на челото. - И това съм го виждал! - казал дяволът и го пратил в ада. Последен в стаята влезнал българинът. След няколко минути влезнал дяволът и гледа няма ги топките. Попитал развълнуван: - Къде са топките бе, какво направи с тях? Българинът срамежливо му отговорил: - Ами малко ми е неудобно да кажа. - Нищо де, кажи къде са топките? - засмян казал дяволът. - Ами едната я счупих, другата я загубих!