Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В една гора стоят и си приказват Прасчо и Мечо пух. - Аве Мечо, откаде да си взема малко мед да ям, че съм много гладен. От два дена нищо не съм ял! - Прасчо, слушай сега понеже си ми приятел ще ти кажа. Накрая на гората има едно дърво на което има кошер и ше можеш да ядеш. - Ами ко да прая с пчелите като излязат. Къде ще се скрия? - питал Прасчо. - Риташ кошера и тръгваш да бягаш, зад хълма има едно езеро, влизаш вътре, пчелите ще стоят малко и ще си тръгнат. След това ще излезеш. Благодарил му Прасчо и тръгнал. Стигнал дървото, ритнал кошера и Пчелите излязли и почнали да го гонят. Бягал Прасчо минал хълма, обаче езеро няма. Продължава да бяга - езеро пак няма. Накрая го стигнали пчелите и му ебали мамата. След два часа, едвам вървейки, той се върнал при дървото с меда. Пред дървото стоял Мечо пух, който се излегнал, а до него стоял празен кошера с меда. Прасчо през сълзи го пита: - Мечо Пухм защо ме излъга, нали бяхме приятели? - Млакни ве свиня, не виждаш ли, че ми е тежко?
Животни 2,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

При учителя по латински идва старец и иска да взема уроци. Учителят недоумява: - Но вие сте на 80, защо ви е на тази възраст латински? - Е, разбирате ли, на тая възраст човек вече почва да мисли за смъртта... ще умра, ще ида в рая, ще срещна някъде там апостол Павел, като знам латински, ще мога да си поговоря с него... - Ами ако попаднете в ада? - Е, немски вече научих. Един борец не познавал часовника. Един ден едно момче го пита: - Чичо, колко е часът? Борецът отговаря: - Рано е да се каже, моето момче. Три мравки си вървели една зад друга. Първата мравка казала: - Пред мен няма мравки, зад мен има две мравки. Втората казала: - Пред мен има една мравка и зад мен има една мравка. Третата мравка казала: - Пред мен няма мравки и зад мен няма мравки. Какъв е извода от това? - Че третата мравка мила мравка лъжец. Урок по български език. Учителката: - Деца, днес ще съставяме изречения с думата "поставям". Виждам, че Димчо вече е готов! - Моят татко постави нов линолеум в кухнята! - Браво, Димчо! Мишо!... - А моят татко постави в касичката ми банкноти от 5 и 10 лева! - Много добре, Мишо! А сега и Иванчо да каже неговия вариант! Давай! - А моят татко го постави и на Димчо, и на Мишо, и на родителите им и на … - Иванчо, баща ти да дойде утре в училището! - И на вас ще го постави, госпожо! Той спечели онзи ден парламентарните избори! Един психиатър разказва на друг: - Знаеш ли на какъв пациент попаднах, има едновременно и параноя и мания за величие. - Как така? - Струва му се, че все го гонят папараци. А така се гордее с това!