Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един скелет избягал от гробищата и решил да се погаври с живите хора. Точно пред гробището намерил един фас лапнал го и гледа пред него на една опашка пенсионери. Отишъл той до последния бутнал го по рамото и му казал: - Ей ш-ш, да имаш огънче случайно? Пенсионера като видял скелета получил инфаркт и се строполил на земята. Скелета се изкефил много и така изпонатръшкал половината опашка. Много му харесало и решил да се поразходи из града да се погаври и с другите хора. Както си вървял скелета, гледа някъв пиян се подпрял на един стълб. Отишъл той при човека бутнал го по лявото рамо и му казал: - Ей ш-ш, брато, да имаш огънче случайно? Пияния го погледна и му дал огънче. Скелета се учудил изгасил фаса и отишъл от другата му страна и пак го бутнал и му поискал огънче. Пияния му дал и този път. Скелета се ядосал, застанал пред него у му викнал: - Абе брато, дай едно огънче бе! А пияния си надигнал главата и му казал: - Абе момче, стига си пушил. Я се виж на какво си заприличал!
Пиянски 2,228 прегледа
Следващ →

Още вицове

Знаете ли, че употребата на ракия в България е два пъти повече от нейното производство? Да пушиш е вредно.Да пиеш е лошо, но да умреш здав е гадно! Наскоро се регистрирах във "Фейсбук". Вчера шефът ми ме добави в приятели и изпрати съобщение: "За да видите най-якото порното, кликнете на този линк". Интересно, дали няма някаква връзка с това, че забравих да подготвя месечния отчет? Чапай и Петка препускали на конете - гонели ги белите. Качили се на едно дърво, белите спряли отдолу. Петка шепне: - Не издържам, ще се пусна! - Трай, бе! Ще ни видят! - Е, дай поне конят да пусна! Горските животни летели със самолет. На първите седалки седнал папагала, скръстил крила и важно тропа. Покрай него минава заека и пита: - Що тропаш бе? - Щот съм отворен - казал папагалът. Заекът бил отворен и той взел да тропа. Минава лисицата: - Що тропате бе? - Щот сме отворени. И тя отворена и тя взела да тропа. Минали вълкът, лъвът, жирафа и те отворени, и те тропат. Минал слона и попитал: - Абе вие тука, всичките, защо тропате бе? - Щот сме отворени - му отвърнали животните. Слона и той отворен и той взел да тропа. Като се включил и слона подът на самолета не издържал и се продънил. Животните взели да падат от самолета. Настанала паника и се чули викове: - ааааааа...... Папагалът важно попитал: - Що викате бе? - Щот не можем да летим. - Тогава що се правите на отворени?