Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Червената шапчица, Джоузеф Хелър - А пък на мен името ми е Вълк Вълк Вълк - интимно отвърна вълкът, - ти да не си медицинска сестра? - Не съм, но те каня при баба - отвърна тя загадъчно. - Ти си луда! - Защо да съм луда? - Защото не мога да дойда - пламенно отговори Вълк Вълк Вълк. - Защо? - Защото съм девствен! - Че какво общо има това с баба? - Никой не кани вълк при баба си при такова положение. - Аз те каня! Каня те у баба си! - Не, не мога да дойда. - Защо не? - Защото си луда. - Защо да съм луда? - Защото искаш да дойда при баба ти. Червената шапчица набръчка чело: - Не искаш да дойдеш, защото съм луда, а смяташ, че съм луда, защото искам да дойдеш, така ли? - Si.
Червената шапчица 9,729 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж целува девойка, взема я на ръце и я носи към леглото. Тя смутено му казва: - Не може ли да изчакаш, скъпи. Можем да го направим след сватбата. - Ти пък. Как ти дойде наум. Давай сега, че след сватбата, представяш ли си ако мъжът ти ни завари. За чий ... са ни такива неприятности. Мъж с жена си и петгодишното дете се прибират през нощта с колата от гости пийнали. Спира ги КАТ за проверка за алкохол. Мъжът зад волана духа - апаратът показва алкохол! - Не може да бъде, г-н полицай! Апаратът ви е развален. Ето, проверета жена ми! Жената духа - алкохол. - Виждате ли, г-н полицай! Жена ми не е пила. Апаратът ви е развален. Но ако искате, проверете детето. Детето духа - алкохол. Полицаите пуснали хората. Явно апаратът им е повреден. Тръгва семейството и мъжът казва на жена си: - Видя ли, че няма нищо лошо, ако детето удари една водка! Един пънкар влиза в автобуса и сяда на първата седалка до една монахиня. Поискал си той веднъж - обаче тя естествено му отказала. Писнало й накрая тоя да й виси на главата и още на следващата спирка слязла. Обаче шофьорът подочул разговора и казал на пънка: - Слушай, пич, ако искаш да я ..... тая - знам как да стане! Всяка вечер ходи да се моли на гробищата на някъв гроб около 22:00. Ще се преоблечеш като Иисус Христос, ще си поискаш и нямаш грижи! Послушал го пънкаря, преоблякъл се той, отива в десет на гробищата. - Аз съм Христос, ако не ми пуснеш - право в Ада! - Еми, хубаво, ама аз...такова...още съм девствена, ако може анално.... - Все тая, нямаш проблеми ! Свършил пънка, и решил да се изгаври с бедната жена, свалил си маската и: - Хахахаха! Аз съм пънкаря ! Свалила си монахинята расото и: - Хахахаха! Аз съм шофьорът, дето ти чукна срещата! - Докторе, симуланта в трета стая умря! - Еее, тоя вече прекали! - Мила, ти ли сложи парола на компютъра? - Да. - И каква е паролата? - Датата на нашата сватба. - Ама, че си гадна...