АКЦИЯ НА НСБОП
Разказ на потърпевша циганка
-Сапруга съм на три деца.С човека отбрахме пари и купихме ширинстаен партамент.Една вечер звъни вратата,звънеца чука.Отварям-нинджа,и без да каже нищо,с карате в бъбреците.Докат са усета ми би два шамара с крак и един на детето в гръбначния кош.От ударната вълна отлитам 20-30 метра назад.Абстрахираха децата.Човекът го нема.Ако общината не вземе спешни мерки,ще се самоубеса или ше изчезна безкрайно!
Червената шапчица, Джоузеф Хелър
- А пък на мен името ми е Вълк Вълк Вълк - интимно отвърна вълкът, - ти да не си медицинска сестра?
- Не съм, но те каня при баба - отвърна тя загадъчно.
- Ти си луда!
- Защо да съм луда?
- Защото не мога да дойда - пламенно отговори Вълк Вълк Вълк.
- Защо?
- Защото съм девствен!
- Че какво общо има това с баба?
- Никой не кани вълк при баба си при такова положение.
- Аз те каня! Каня те у баба си!
- Не, не мога да дойда.
- Защо не?
- Защото си луда.
- Защо да съм луда?
- Защото искаш да дойда при баба ти.
Червената шапчица набръчка чело:
- Не искаш да дойдеш, защото съм луда, а смяташ, че съм луда,
защото искам да дойдеш, така ли?
- Si.