Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Самота - това е когато ти се искаш да отговориш на спама.
Програмисти 3,356 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели пият бира и разговарят: - Представи си, че срещнеш жена, която има всичко и нищо не иска от теб. - Представям си. Е? - Ти какво би дал на тази жена, която си има всичко? - Първо - телефонния си номер... Ако пътят към ада е постлан с добри намерения, то с какво ли е постлан пътя към рая? Момче и момиче се оженили. Отиват на гости у родителите й . Младоженецът сяда и казва : - Първо : всеки месец ще се напивам като свиня в къщата! Бащата недоволства : - Ама, как може такова нещо ... да пиеш алкохол? ! - КАЗАХ !- извиква мъжът, удряйки с ръка по масата. Продължил : - Един път в месеца, ще излизам от къщи и няма да казвам, нито къде отивам, нито защо отивам, нито кога ще се върна! - Ама не може така, да оставяш жената сама вкъщи ами ако се случи нещо? - протестира сестрата на младоженката. - КАЗАХ ! - отново удря по масата мъжът. - Един път в месеца - продължава той - ще пребивам жената! - Ама не може така ами ако й счупиш нещо ? - пита брат й. - КАЗАХ ! - изкрясква мъжът, като отново прасва масата с юмрук. - И последно - един път на месеца, ще спя с тъщата! Отново бащата се обажда : - Ама не може, тя ми е жена! Тъщата се провиква : - КАЗА! Попитали радио Ереван: От какво се страхува младия съпруг? - Да не му изневерят! А младата съпруга? - Да не я хванат! Внуче пита баба си: - Бабо, защо когато мама и татко се скарат, на другия ден си говорят все едно нищо не е било, а когато се скарате вие с дядо не си говорите по един месец? - Защото умря оня, дето ни сдобряваше, бабиното.