Обама: Чу ли, избраха ме за президент!
Секретаря: Чух. Поздравления, господин президент!
Обама: Толкова много работа имам сега...Нищо, събота ще си отпочина...
Секретаря: Събота ви е работен ден.
Обама: Хммм... А неделя?
Секретаря: Също работен.
Обама: Излиза, че чак на някой празник ще почивам?
Секретарь: На празниците също ще работите.
Обама: Защо???!
Секретаря: Защото сте негър, господин президент.
Коалицията БСП и ДПС - "Коалиция за Турция"
Отива човек на гости при свой приятел, и заедно с него през вратата нахлува огромно куче. Докато те си пият биричката, кучето вилнее из апартамента, събаря всичко наред, къса пердетата, препикава ъглите и цветята... Когато гостът накрая решава да си тръгне, кучето, за капак, прави огромна локва на килима.
Стопанина, с надежда:
- Надявам се, че ще си вземеш кучето!?
- А аз мислех, че е твое...
- Защо една блондинка се суети пред огледалото, като държи метла над главата си?
- Защото метлата е по-руса...
Върви си чукча с една обувка. Среща го полицай и го пита:
- Изгуби ли я?
Отговор:
- Не, намерих!
Двама слаботелесни се срещат и единия пита:
- Какво става с Пешо?
- Отиде си.
- Как така?
- Комар му изпи кръвчицата...
- Когато се оженихме, ти взимаше за себе си малките парчета, а на мен оставяш големите. Не ме ли обичаш вече!
- Грешиш, скъпа. Просто ти започна да готвиш по-добре.
След разходка на кучето мъж се прибира вкъщи и казва на жена си:
- Не зная какво се е случило с кучето ни, но по пътя обратно все се дърпаше и скимтеше сякаш искаше да каже нещо.
Жената отива в антрето, гледа кучето и казва:
- Искало е да каже, че е чуждо куче.
Програмист се преквалифицирал като свещеник.
Една сутрин, след тежък запой започнал с думите:
И F1 да Ви помага .... и F2 да Ви пази, и в името на CTLR, ALT и светаго DEL. Enter!
Засекретяват делото срещу Валентин Димитров линк
-----
- Защо засекретиха делото на Валентин Димитров?
- За да не се изложат БСП,СДС и НДСВ накуп.
-----
От засекретеното дело:
- Защо спряхте да плащате членския си внос към партиите?
-----
- Защо пък "класифицирана информация"?
- Над пет милиона винаги е така...
Българин влиза в турска дискотека с потник на който пише "Турците имат 3 проблема". Приближава се един турчин и го поразбутва:
- Какви проблеми имаме бе?
- Това е първият ви проблем - много сте раздразнителни.
След малко много турци наобиколили българина.
- Какви проблеми имаме бе? - пак същият.
- Това ви е вторият проблем, когато не можете да разрешите сами проблемите си винаги се събирате на тълпи.
След известно време българинът си тръгнал, а отвън го чакали същите турци и всичките с ножове.
- Това ви е третият проблем - на престрелка винаги идвате само с ножове.
-Защо в деня на сватбата булката е облечена в бяло?
-Защото това е цвета на щастието и радостта...
-Защо тогава младоженеца е в черно?
...
- Защо си целия бинтован?
- Не ми се отвори парашута.
- От високо ли падна?
- Не беше много висока...каратистката в дискотеката.
Срещат се двама приятели. Единият пита:
- Има ли нещо ново при теб?
- Да, ожених се...
- Ах ти! Красива ли е?
- Аха, всички казват, че прилича на Божията Майка.
- А снимка имаш ли?
- Да, виж.
- Маа-а-аайко Божия!
Шотландия. Жената казва на мъжа си:
- Трябва да притичам до магазина, но си изпрах полата.
- Няма проблем, облечи моята.
В кръчмата:
-Пийна ли няколко чашки гроздова и съм способен на всичко!
-Ами, плати и моята сметка тогава...
Човешката глава прилича на стомах: една смила поетата храна, друга се запича.Козма Прутков
- Знаеш ли защо трябва да минаваш бавно покрай поста на КАТ?
- Не, а защо?
- Ами като малки деца са, могат внезапно да изскочат на пътя!
Атаката срещу торентите е предизвикана от някой шегаджия, който подшушнал, че досиетата на сътрудниците от ДС са достъпни на повечето торенти :)
- Do you speak English?
- Какво-какво?
- Do you speak English?
- Не разбирам.
- Питам дали говорите английски.
- А-а-а, английския владея съвършено.