Трима борци отишли в пустинята на мисия поставена от шефа им. Колата им се разваля и те оставят сами насред пустинята. Намира ги шефа и пита първия:
- За какво ти е тази вода?
Мутрата отговаря:
- Бодигард без вода не може!
Пита втората мутра:
- За какво ти е този мобилен телефон?
Мутрата отговаря:
- Бодигард без мобилен телефон не може!
Пита третата мутра:
- За какво ти е тази врата от колата?
Третата мутра отговаря:
- Когато ми стане топло да отварям прозореца и да се проветрявам!
В лекарския кабинет:
- Мисля, че трябва да му купите велосипед.
Бащата пита с очи, пълни с надежда:
- И вие смятате, че с велосипеда ще прави по-малко бели?
- Не - отговаря лекарят. - Но поне ще ги прави другаде.