Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В съда се гледа делото срещу госпожа Петрова, която е убила мъжя си като го е ударила с чук по главата. Като свидетел се явява нейната най-добра приятелка. Съдията пита: - Какво мислите за постъпката на приятелката си? - Ами... Мисля, че всеки е ковач на собственото си щастие!
Черен хумор 1,825 прегледа
Следващ →

Още вицове

В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другият ден. Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка: - Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш. На следващият ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака. Привечер в бара влиза коня, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие. Директорът на цирка се присламчва до него и пита: - Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа? - Триста долара! - Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон! - И къде трябва да работя? - Тук, наблизо, в цирка. - В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се съм съгласен, но не мога да разбера, за какво са ви в цирка програмисти... Малкият Иванчо и Малката Марийка спорели: - Аз си имам топка. - казал Иванчо. - И аз си имам. - рекла Марийка. - Аз си имам кукла. - казал той. - И аз си имам. - отвърнала тя. -Аз си имам пишка! -Мама каза че като порасна и аз ще си имам много. -казала Марийка. Двама програмисти заглеждат красиво момиче: - Ей, скиф тая! Какви Properties има! - Да! Ама са само Read - Only... Един дядка бил обвинен, че е изнасилил 20-годишно момиче. Дядото си наел млада и хубава адвокатка. Адвокатката : - Погледнете господин съдия, мислите ли, че с тоя увяхнал клон, който съм хванала, може да е направил нещо? А дядото казва шепнешком на адвокатката: - Пусни ме, че ще изгубим делото. Моя брат искаше да стане космонавт. А аз исках да стана доктор, за да излекувам брат ми.