Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един моторист си карал и блъснал едно врабче.Станало му жал.Взел го у тях сложил го в клетка,дал му вода и хляб.Когато врабчето се събудило се огледало и казало уплашено : - Решетки,хляб,вода убило съм моториста и сега съм в затвора.
Разни 3,282 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един фермер отива сутринта в бара и вижда друг да се налива с уиски. - Що пиеш толкова от рано? - А бе някои неща не можеш да ги обясниш. - Как така? - Отивам сутринта да доя кравата. Тъкмо напълних котлето, някои неща не можеш да ги обясниш, кравата вдигна десния крак и го ритна. Ядосах се и и завързах десния крак за десния стълб. - Е, и? - Тъкмо пълнех котлето пак, някои неща не можеш да ги обясниш, кравата вдигна левия крак и го ритна. Ядосах се взех друго въже и и завързах левия крак за левия стълб. - Е, и? - Някои неща не можеш да ги обясниш. Третия път кравата замахна с опашката и пак разсипа млякото. Понеже нямах повече въжета й стегнах опашката с колана за напречната греда. - И какво стана? - Някои неща не можеш да ги обясниш. В този момент ми паднаха гащите и жена ми влиза в обора… Мъж и жена подминават просяк по улицата и жената му пуска пари. След малко мъжът коментира: - Този просяк наистина беше сляп. - Защо мислиш така? - Защото каза "благодаря, красавице". Не пия, не пуша, не се шляя по баровете. Лягам си в 22 часа и ставам в 6. Тих, спокоен и даже послушен. Но когато изляза от затвора, повярвайте ми, това ще се промени... Какво ли да ти пожелая? Нали е твоя младостта, а нищо по-добро не зная от нея и от радостта.Бъди добра, бъди щастлива, върви с една звезда в нощта! И нека никога да не заспива смехът на твоята уста! Двама борци отиват при шефа си, и му водят едно пингвинче: - Шефе, какво да го правим? - А бе, толкова работи са ми на главата - сметки, тука с един за два гаража трябва да се разправяме, а вие с пингвинче ще ме занимавате! - Шефе, ама не може така да го оставим пингвинчето. - Вижте, заведете го в зоологическата градина, там му е мястото. И ми се махайте от главата. След няколко часа борците пристигат пак с пингвинчето. Шефа им крещи: - Аз казах ли ви да ми се разкарате от главата с това пингвинче?! Не го ли заведохте в зоологическата градина? - Да, шефе, заведохме го! Много му хареса! Сега го водим на кино.